» » » Нападник збірної України Роман Яремчук знову забив за «Гент» в Лізі Європи

Нападник збірної України Роман Яремчук знову забив за «Гент» в Лізі Європи

Роман Яремчук. Фото УНІАН
Бельгійський футбольний клуб «Гент» гравців національної збірної України Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна вчора, 8 серпня, проводив перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА.
У кіпрській Ларнаці команда українців зустрічалася з місцевим АЕКом, пише офіційний сайт УАФ. Пластун та Яремчук з’явилися на полі у стартовому складі, і вже на 26-й хвилині нападник збірної України забив свій п’ятий м’яч у сезоні.
Утім, для виїзної перемоги цього виявилося недостатньо. Кіпріоти забили у відповідь на останніх хвилинах, і гра закінчилася нічиєю – 1:1. Роман Безус увесь двобій провів у запасі.
Матч-відповідь «Гент» – АЕК відбудеться в Бельгії у середу, 15 серпня.
Від початку сезону Пластун уже зіграв за бельгійців п’ять матчів, Яремчук – теж п’ять, забив п’ять м’ячів та віддав дві результативні передачі. На рахунку Безуса два поєдинки й два забиті м’ячі.