» » » Голландський пілот Формули-1 Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини

На трасі Хунгароринг у Будапешті голландський пілот Формули-1 Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини / ukrinform.ua
На трасі Хунгароринг у Будапешті триває 12-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів класу болідів Формула-1.
Переможцем кваліфікації Гран-прі Угорщини став голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл»), повідомляє ukrinform.ua.
У кваліфікації на знаменитій трасі Хунгароринг кращий час показав лідер команди «Ред Булл» – Макс Ферстаппен. Голландець виграв перший поул в цьому сезоні і взагалі в своїй кар’єрі.
Другий час показав фін Валттері Боттаса («Мерседес»). Третій результат у британця Льюїса Гемілтона («Мерседес»). Четвертим і п’ятим завтра стартуватимуть пілоти «Феррарі» – монегаск Шарль Леклер і німець Себастьян Феттель.
Додамо, що головна гонка Гран-прі Угорщини відбудеться сьогодні, 4 серпня. Початок – о 16:10 за київським часом.