» » » Тренер «Шахтаря» Луїш Каштру: «Олександрія» створила нам деякі проблеми

Тренер «Шахтаря» Луїш Каштру: «Олександрія» створила нам деякі проблеми

Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру / sport.ua
Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру підвів підсумки матчу його команди проти ФК «Олександрія», в якому гірники перемогли з рахунком 2:0.
«Хочу подякувати за те, як нас прийняли. Дуже приємний стадіон. Загалом, дуже задоволений як мене приймають в Україні і, звичайно ж, в Олександрії. Команда суперника створила нам деякі проблеми, але, слава Богу, нам вдалося їм протистояти. Я бажаю команді «Олександрії» удачі в чемпіонаті.
У цій грі було кілька історій: до 20 хвилини, від 20 до 45 хвилини і в другому таймі. Дуже добре діяв «Шахтар». До 20 хвилини ми добре грали, був незабитий пенальті, ще два гольових моменти. Потім, можливо, давали швидко атакувати «Олександрії». Після того, як вони відбирали м’яч, вони проводили атаку п’ятьма, а то й шістьма гравцями. На флангах у нас не було тієї динаміки, яку ми хотіли бачити. У перерві змогли скорегувати деякі деталі, відправити одного опорного півзахисника в атаку і у нас з’явилася варіативність в атаці», – цитує португальського наставника донеччан footballua.tv.
Додамо, що у наступному турі «Шахтар» зіграє в неділю, 4 серпня, проти львівських «Карпат».