» » » Тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко: Нам потрібно додавати в командній грі

Тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко: Нам потрібно додавати в командній грі

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко / ua-football.com
Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти донецького «Олімпіка» (2:0).
«Все почалося відмінно – два швидких м’ячі. Але противник своєю агресивною грою та пресингом не давав нам багато часу думати. Другий тайм і зовсім просиділи біля своїх воріт. Якщо уболівальникам здалося з трибун, що гра була простою, то це не так. Комфортну перевагу в два м’ячі вдалося зберегти ціною великих зусиль.
В УПЛ високий темп. Нам не дають виходити з оборони так, як ми хочемо. У другому таймі не виходило виходити в атаку за рахунок коротких і середніх передач. Нам потрібно якомога швидше адаптуватися. Батагову – 17 років, він відмінно впорався. Для багатьох гравців атаки, таких як Булеца, Назаренко – це була прем’єрна гра. Мені здається, що це питання адаптації. Чекаємо в центрі поля Кравченка. Потрібно додавати і прогресувати природним чином.
У нас є проблеми в обороні. Це не найслабше місце, я не можу так сказати. Нам потрібно додавати в командній грі. Я б не став виділяти когось персонально. Є статистика – ми багато дозволяємо бити по воротах, навіть у програній для себе грі «Олімпік» пробив по наших воротах 15 разів. Це занадто багато для домашнього матчу.
План на гру – агресивний початок. Якнайшвидше проводити атаки, доставляти м’яч в третю зону противника. Ми не планували забивати прямо на першій хвилині – таке не заплануєш. Другий м’яч – також наслідок того, що противник не встиг відійти від пропущеного гола. А ось відповідати на пресинг суперника не вийшло, у другому таймі гра йшла не за нашим сценарієм.
Спасибі всім, хто прийшов. Це тільки початок, тут багато що залежить від нас. Будемо показувати гру і результат – уболівальник піде на стадіон», – цитує головного тренера команди СК «Дніпро-1» ua-football.com.