» » » У фіналі Audi Cup «Тоттенхем» переграв «Баварію» у серії пенальті

У фіналі Audi Cup «Тоттенхем» переграв «Баварію» у серії пенальті

Мюнхенська «Баварію» на рідній «Альянц Арені» не змогли обіграти лондонський «Тоттенхем» у фіналі Audi Cup – 2019 / ua-football.com
У вирішальній грі за головний приз передсезонного футбольного турніру Audi Cup – 2019 лондонський «Тоттенхем» переміг у Мюнхені тамтешню «Баварію» у серії післяматчевих пенальті.
«Баварії» на вихідних грати матч Суперкубка Німеччини проти «Боруссії» Дортмунд, тому після півфіналу напередодні з стамбульським «Фенербахче», в якому мюнхенський клуб грав основою, Ніко Ковач вирішив виставити у фінальній грі глибоких резервістів. З досвідчених футболістів грали тільки Нойер, Зюле, Павар і Толіссо. Кімміх, Горетцка, Гнабрі і Хаві Мартінес взагалі не потрапили в заявку, а інші зірки були в запасі, пише ua-football.com.
«Тоттенхем» теж зробив деякі зміни в складі, але все одно «шпори» в першому таймі перевершували в класі суперника і закономірно забили першими – Ламела на дальній штанзі замкнув простріл Н’Куду.
Після перерви на полі вже стали з’являтися молоді гравці «шпор», а Ковач, навпаки, став випускати футболістів першої команди. Однак знову забив «Тоттенхем» – Еріксен залишив не при справах всю оборону «Баварії».
Проте, господарі поля змогли відігратися з 0:2. Спочатку 19-річний вихованець «Габмурга» Янн-Фіте Арп втік від всіх суперників після гарного пасу Боатенга і переграв Гассанігу, а потім 18-річний канадець Альфонсо Девіс закрутив м’яч у кут дальнім ударом – 2:2.
Після закінчення 90 хвилин команди одразу взялися пробивати одинадцятиметрові і краще свої удари виконали гравці «Тоттенхема». Приємна перемога для команди Маурісіо Почеттіно – глибина складу «Баварії» викликає питання.

Футбол. Чоловіки. Міжнародний клубний турнір Audi Cup-2019
Фінал
«Тоттенхем» (Лондон, Англія) – «Баварія» (Мюнхен, Німеччина) – 2:2 (1:0), пенальті – 6:5
30 липня. Мюнхен (Німеччина). Стадіон «Альянц Арена».
«ТОТТЕНХЕМ»: Льоріс (Гассаніга 46) – Вокер-Пітерс (Фойт 46, Марш 77), Санчес (Алдервейрелд 46), Вертонген (Танганга 46), Роуз (Вайт 46) – Вінкс (Скіпп 46), Сіссоко (Георгіу 84) – Ламела (Еріксен 46), Деле Аллі (Кейн 46), Н’Куду (Сон 46) – Моура (Роулз 75).
«БАВАРІЯ»: Нойер (Ульрайх 46) – Кель (Мюллер 71), Йоханссон (Алба 60), Зюле (Жилла 46, Коман 71, Міхайльєвіч 77), Павар – Вілль (Боатенг 46), Сінгх, Толіссо (Саншеш 61) – Девіс, Арп (Левандовскі 71), Нолленбергер (Тіаго 62).
Голи: Ламела 19, Еріксен 59 – Арп 61, Девіс 81.
Серія пенальті: Алдервейрелд (1:0), Алаба (1:0, воротар), Еріксен (1:0, воротар), Тіаго (1:1), Кейн (2:1), Мюллер (2:2), Сон (3:2), Саншеш (3:3), Роулз (4:3), Левандовскі (4:4), Скіпп (5:4), Сингх (5:5), Танганга (6:5), Боатенг (6:5, воротар).
Попередження: Фойт 73.