» » » Британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Німеччини

Пілот конюшні «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Німеччини з автоперегонів у класі болідів Формула-1 / ukrinform.ua
У Гоккенхаймі, де триває 11-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1, переможцем кваліфікації Гран-прі Німеччини став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»).
Як повідомляє ukrinform.ua, у кваліфікації на знаменитому Гоккенхаймрингу не було рівних лідеру чемпіонату та першому номеру «Мерседеса» – Льюїсу Гемілтону. Британець виграв четвертий поул в цьому сезоні.
Другий час показав голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл). Третій результат у фіна Валттері Боттаса («Мерседес»). Четвертий – у француза П’єра Гаслі («Ред Булл»).
Відзначимо також повний провал «Феррарі». Німець Себастьян Феттель через проблеми з болідом не зумів проїхати на домашній трасі жодного кола і посів останнє 20-е місце. Також через проблеми з мотором не вийшов на третій сегмент кваліфікації Шарль Леклер з Монако і посів у підсумку десяте місце
Додамо, що головна гонка Гран-прі Німеччини відбудеться завтра, 28 липня. Початок – о 16:10 за київським часом.