» » » «Зоря» у першій грі другого кола Ліги Європи обіграла в гостях «Будучность»

«Зоря» у першій грі другого кола Ліги Європи обіграла в гостях «Будучность»

Півзахисник «Зорі» Артем Громов оформив «дубль» у ворота «Будучності» упродовж трьох хвилин / ua-football.com
Футболісти луганської «Зорі» провели перший поєдинок другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА, в якому на виїзді взяли гору над чорногорською командою «Будучность» з рахунком 3:1.
Луганська «Зоря» розпочала єврокубковий сезон для України перемогою в Чорногорії. У першому матчі проти «Будучності» команда Віктора Скрипника виграла з рахунком 3:1 і тим самим забезпечила собі непоганий плацдарм для загального успіху, повідомляє ffu.ua.
Поєдинок у Подгориці став першим офіційним для Віктора Скрипника на чолі луганської команди. І хоча «Будучность» раніше розпочала сезон та вже встигла пройти одного суперника в Лізі Європи, «Зоря» в першому таймі виглядала набагато солідніше за свого суперника.

Гості атакували гостріше та двічі засмутили чорногорців до перерви. Артем Громов оформив «дубль» протягом трьох хвилин. Спочатку він відгукнувся на простріл Михайліченка та завдав результативного удару правою ногою з рикошетом від гравця суперників. А потім Будківський вдало вступив у відбір, обікравши голкіпера «Будучності» та допомігши Громову відзначитися вдруге – цього разу лівою.
У другому таймі господарі відіграли один м’яч після кутового біля воріт «Зорі». Темп гри після перерви помітно впав, тим не менш, луганці знайшли в собі сили на гольову контратаку. Луньов протягнув м’яч флангом та відпасував у центр штрафного майданчика, а крапку поставив Арвеладзе, який щойно вийшов на заміну.
Додамо, що матч-відповідь відбудеться у четвер, 1 серпня, в Запоріжжі, на полі «Славутич-Арени».