» » » «Ювентус» програв у матчі Міжнародного кубка чемпіонів «Тоттенгему»

«Ювентус» програв у матчі Міжнародного кубка чемпіонів «Тоттенгему»

У матчі Міжнародного кубка чемпіонів у Сінгапурі туринський «Ювентус» програв лондонському «Тоттенгему» / ua-football.com
У рамках Міжнародного кубка чемпіонів з футболу в Сінгапурі зустрічались туринський «Ювентус» та лондонський «Тоттенгем».
В основі «Старої Синьйори» вийшов Джанлуїджі Буффон, який востаннє грав за туринців рік тому, повідомляє ua-football.com. Вже після перерви Маурісіо Саррі кинув в бій новачків Матейса де Лігта та Рабіо, а також спробував варіант в атаці з Роналду та Ігуаїном. Маурісіо Почеттіно приберіг на другий тайм Гаррі Кейна та новачка Ндомбеле.
Рахунок в першому таймі відкрив Ерік Ламела, який добив м’яч після сейву Буффона. «Юве» відігрався після перерви зусиллями Ігауїна. Гонсало класно обігрався з партнером та пробив в нижній кут. Через кілька хвилин Роналду вивів «б’янконері» вперед, пробивши в дотик після прострілу Де Шильо.
Однак «Тоттенгем» і не думав здаватись. Лукас вирівняв становище майже одразу після хитрого проникаючого пасу Ндомбеле. В час, що залишився до завершення матчу, все йшло до нічиєї, але вже в компенсовані арбітром хвилини Рабіо завозився з м’ячем в центрі поля, Лукас вибив з-під ніг, а Гаррі Кейн миттєво пробив та перекинув Войцеха Щенсни – 3:2 на користь «Шпор».
Наступний матч «Тоттенгем» зіграє з «Манчестер Юнайтед» у четвер, 25 липня. Суперником «Ювентуса» буде «Інтер», гра відбудеться на день раніше – в середу, 24 липня. Наразі в турнірній таблиці Міжнародного кубка чемпіонів лідирує «Арсенал», який обіграв «Баварію» та розгромив «Фіорентину».