Авторизація

» » » На ЧС-2019 з водного поло завершився груповий етап

На ЧС-2019 з водного поло завершився груповий етап

На ЧС-2019 з водного поло завершився груповий етап
На водному майданчику басейну Nambu University Grounds у місті Кванджу (Південна Корея) триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд / dynamolviv.com
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
На водному майданчику басейну Nambu University Grounds у місті Кванджу (Південна Корея), де триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд, що відбувається у рамках планетарного форуму водних видів спорту – 18 th FINA World Championhips, вчора, 19 липня, було зіграно матчі третього, заключного туру попереднього етапу у групах.
За їх підсумками переможці квартетів – Сербія, Хорватія, Угорщина та Італія – напряму вийшли у чвертьфінальну стадію плей-оф, матчі якої пройдуть у вівторок, 23 липня, повідомляє dynamolviv.com.
Ще чотири путівки у цю стадію завтра, 21 липня, розіграють в очних іграх команди, які посіли другі та треті місця у групах.
Невдахи цих поєдинків надалі гратимуть у міні-турнірі за місця з 9-го по 12-е, а чотири аутсайдери групового етапу ще в одному міні-турнірі змагатимуться за місця з 13-го по 16-е.
[img]http://www.fina.org/sites/default/files/styles/image_gallery_full/public/flickr-images/3d038c6523bf1aa8a3e245226501afd4.jpg?itok=PTDYQzBB[/img]

Водне поло. Чоловіки. ХVІІІ чемпіонат світу – 2019. Фінальний турнір
15 – 27 липня. Кванджу (Південна Корея). Басейн Nambu University Grounds
КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ
Група А: Сербія, Південна Корея, Чорногорія, Греція
Група В: США, Хорватія, Казахстан, Австралія
Група С: Іспанія, Південна Африка, Угорщина, Нова Зеландія
Група D: Бразилія, Італія, Японія, Німеччина
[img]http://www.fina.org/sites/default/files/styles/image_gallery_full/public/flickr-images/30c825738f86c32d07d6f506ae73094e.jpg?itok=mJtqWcoI[/img]

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ
Перший тур. 15 липня (понеділок)
08:30. Група А. Сербія – Чорногорія – 10:10 (4:3, 2:2, 2:4, 2:1)
09:50. Група А. Південна Корея – Греція – 3:26 (0:7, 0:7, 1:3, 2:9)
11:10. Група В. США – Казахстан – 16:7 (4:1, 4:2, 3:2, 5:2)
12:30. Група В. Хорватія – Австралія – 14:4 (4:1, 2:1, 4:0, 4:2)
16:30. Група С. Південна Африка – Іспанія – 3:23 (1:6, 1:5, 1:4, 0:8)
17:50. Група С. Нова Зеландія – Угорщина – 4:24 (0:4, 1:7, 2:6, 1:7)
19:10. Група D. Бразилія – Італія – 5:14 (3:5, 1:2, 0:5, 1:2)
20:30. Група D. Німеччина – Японія – 9:9 (3:2, 4:3, 1:3, 1:1)
Другий тур. 17 липня (середа)
08:30. Група В. Австралія – Казахстан – 17:8 (4:1, 5:1, 3:4, 5:2)
09:50. Група В. США – Хорватія – 7:17 (1:4, 3:5, 2:4, 1:4)
11:10. Група С. Угорщина – Іспанія – 13:11 (4:2, 5:4, 3:0, 1:5)
12:30. Група С. Південна Африка – Нова Зеландія – 8:8 (2:0, 2:2, 2:4, 2:2)
16:30. Група D. Японія – Італія – 7:9 (0:2, 2:1, 4:4, 1:2)
17:50. Група D. Бразилія – Німеччина – 8:15 (1:4, 1:6, 2:2, 4:3)
19:10. Група А. Греція – Чорногорія – 10:10 (3:3, 1:2, 4:4, 2:1)
20:30. Група А. Сербія – Південна Корея – 22:2 (6:1, 5:0, 4:1, 7:0)
Третій тур. 19 липня (п’ятниця)
08:30. Група C. Південна Африка – Угорщина – 5:23 (1:5, 2:5, 0:8, 2:5)
09:50. Група C. Нова Зеландія – Іспанія – 3:23 (0:8, 1:5, 1:7, 1:3)
11:10. Група D. Бразилія – Японія – 9:11 (2:2, 1:5, 3:3, 3:1)
12:30. Група D. Німеччина – Італія – 7:8 (2:1, 2:3, 3:2, 0:2)
16:30. Група А. Сербія – Греція – 9:3 (3:1, 3:2, 0:0, 3:0)
17:50. Група А. Південна Корея – Чорногорія – 6:24 (1:6, 1:4, 1:8, 3:6)
19:10. Група В. США – Австралія – 12:11 (4:3, 3:3, 2:2, 3:3)
20:30. Група В. Хорватія – Казахстан – 21:5 (6:1, 5:1, 5:1, 5:2)
[img]http://www.fina.org/sites/default/files/styles/image_gallery_full/public/flickr-images/c948836b1d44582c16e72ddae7aa7a92.jpg?itok=4KM_AJRW[/img]

ПІДСУМКОВЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ
Група А
1. Сербія – 3 2 1 0 41–15 (+26) 5
2. Чорногорія – 3 1 2 0 44–26 (0+18) 4
3. Греція – 3 1 1 1 39–22 (+17) 3
4. Південна Корея – 3 0 0 3 11–72 (–61) 0
Група В
1. Хорватія – 3 3 0 0 52–16 (+36) 6
2. США – 3 2 0 1 35–35 (0) 4
3. Австралія – 3 1 0 2 32–34 (–2) 2
4. Казахстан – 3 0 0 3 20–54 (–34) 0
Група C
1. Угорщина – 3 3 0 0 60–20 (+40) 6
2. Іспанія – 3 2 0 1 57–19 (+38) 4
3. Південна Африка – 3 0 1 2 16–54 (–38) 1
4. Нова Зеландія – 3 0 1 2 15–55 (–40) 1
Група D
1. Італія – 3 3 0 0 31–19 (+12) 6
2. Німеччина – 3 1 1 1 31–25 (+6) 3
3. Японія –3 1 1 1 27–27 (0) 3
4. Бразилія – 2 0 0 2 22–40 (–18) 0
[img]http://www.fina.org/sites/default/files/styles/image_gallery_full/public/flickr-images/aa118fe03cd731d41fbcf453218d96d9.jpg?itok=t7E-3hpd[/img]

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЛЕЙ-ОФ
Матчі за 13-е – 16-е місця. 21 липня (неділя)
10:30. Південна Корея – Казахстан
12:00. Нова Зеландія – Бразилія
Плей-оф за вихід у чвертьфінал. 21 липня (неділя)
14:00. Чорногорія – Австралія
15:30. Греція – США
17:00. Іспанія – Японія
18:30. Південна Африка – Німеччина
примітка: час початку матчів – місцевий (до київського мінус шість годин)

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031