» » » У дебютній грі за «Аталанту» Руслан Маліновський відзначився голом

У дебютній грі за «Аталанту» Руслан Маліновський відзначився голом

Півзахисник збірної України з футболу Руслан Маліновський (на фото – крайній справа у нижньому ряді) зіграв свій дебютний матч за італійську «Аталанту» / atalanta.it
Півзахисник збірної України з футболу Руслан Маліновський свій дебют в італійській «Аталанті» відзначив забитим м’ячем.
Новачок бергамської «Аталанти», півзахисник національної збірної України з футболу Руслан Маліновський провів свій перший поєдинок у складі італійської команди, повідомляє офіційний сайт УАФ.
У рамках традиційного літнього Trofeo Fra.mar «чорно-сині» зустрічалися з представником Серії D «Брузапорто» й розтрощили суперника з рахунком 9:0.
Маліновський вийшов у стартовому складі й уже на 35-й хвилині відзначив свій дебют м’ячем, забитим із пенальті. Також на рахунку Маліновського результативна передача.
Після перерви Руслана, як і десятьох його партнерів, Джан Пьєро Гасперіні замінив на інших футболістів.