» » » Легкоатлетки Ірина Геращенко і Ольга Ляхова виграли «срібло» на змаганнях у Падуї

Стрибунка у висоту Ірина Геращенко «дострибнула» до «срібла» ХХХІІІ міжнародного турніру в італійській Падуї / ukrinform.ua
У Падуї (Італія) завершився традиційний, уже 33-й за ліком міжнародний турнір з легкої атлетики, на якому змагалося чимало відомих майстрів Королеви спорту з багатьох країн світу.
Не повертаються додому без нагород й представники України. Зокрема, срібними призерами змагань стали українки Ольга Ляхова та Ірина Геращенко, повідомляє ukrinform.ua.
Ольга Ляхова фінішувала з другим часом у бігу на 800 метрів з результатом 2 хвилини 01,16 секунди, а Ірина Геращенко посіла друге місце в секторі для стрибків у висоту – 190 сантиметрів.
Додамо, що Ольга Саладуха показала п’ятий результат у потрійному стрибку – 14.32 метра, а Анна Плотіцина стала шостою на 100-метрівці з бар’єрами – 13,07 секунди.