» » » «Олександрія» на зборах у Болгарії програла кіпрському АЕЛу

«Олександрія» на зборах у Болгарії програла кіпрському АЕЛу

footballua.tv
Український футбольний клуб «Олександрія», який готується до старту Прем’єр-ліги у групового турніру Ліги Європи УЄФА, провів другий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Болгарії.
Після перемоги над македонським «Борецом» з рахунком 1:0 підопічні Володимира Шарана поступилися кіпрській команда АЕЛ (Лімасол), яка фінішувала другою у своєму чемпіонаті – 0:2.
Гра не була багата гострими моментами, але кіпріоти свої шанси реалізували, забивши два голи, причому один з пенальті, повідомляє ua-football.com.
При цьому кіпріоти в кінцівці матчу могли забивати і третій, проте свій другий одинадцятиметровий не реалізували.
Окремо варто відзначити, що в складі «городян» вийшов в стартовому складі і відіграв більше тайму захисник «Динамо» Ахмед Алібеков, який зараз перебуває на перегляді в команді Шарана.
Футбол. Чоловіки. Товариський матч
«Олександрія» (Україна) – АЕЛ (Лімасол, Кіпр) – 0:2 (0:1)
«ОЛЕКСАНДРІЯ»: перший тайм – Олег Білик, Тимур Стецьков, Ахмед Алібеков, Гліб Бухал, Андрій Запорожан, Дмитро Гречишкін, Максим Третьяков, Євген Протасов, Кирило Ковалець, Артем Сітало; другий тайм – Юрій Паньків, Антон Шендрік (Кирило Прокопчук), Владислав Бабогло, Денис Мірошніченко, Павло Пашаєв, Ахмед Алібеков (Богдан Литвяк), Євген Банада, Максим Задерака, Дмитро Шастал, Кирило Ковалець (Денис Устименко), Денис Безбородько.