» » » Фінський пілот Формули-1 Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Великобританії

У Сільверстоуні фінський пілот Формули-1 Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Великобританії / ukrinform.ua
У Сільверстоуні триває десятий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів серед болідів класу Формула-1.
Переможцем кваліфікації Гран-прі Великобританії став фін Валттері Боттас («Мерседес»), повідомляє ukrinform.ua.
На трасі в Сільверстоуні Боттас виграв кваліфікацію, випередивши свого напарника по команді «Мерседес» – британця Льюїса Гемілтона лише на 0,006 секунди. Це четвертий поул Боттаса в сезоні.
Таким чином, перші дві стартові позиції у гонці знову у пілотів «Мерседеса»: Боттас – перший. Гемілтон – другий.

Третій результат у монегаска Шарля Леклера («Феррарі»). Голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл») показав четвертий час, а француз П’єр Гаслі («Ред Булл») – п’ятий. А от лідер «Феррарі» німець Себастьян Феттель у гонці стартуватиме лише з шостої позиції.
Додамо, що головна гонка Гран-прі Великобританії відбудеться сьогодні, 14 липня. Старт – о 17:10 за київським часом.