» » » Збірна України поступилася іспанкам на старті жіночого Євробаскета-2019

Збірна України поступилася іспанкам на старті жіночого Євробаскета-2019

Жіноча національна збірна України на Євробаскеті-2019 / fbu.ua
Жіноча національна збірна України з баскетболу програла команді Іспанії в Ризі у стартовому поєдинку групового етапу чемпіонату Європи – 77:95.
Наші дівчата почали поєдинок максимально зосереджено в захисті, пише fbu.ua. Це суттєво сковувало атаку іспанок, натомість наші дівчата захопили перевагу на старті. Та суперниці все ж поступово набрали обертів, вирівнявши гру, а згодом уже змісивши українок наздоганяти. І наші дівчата справилися. У Білоцерківської пройшли три дальні влучання. Українки в підсумку виграли стартову чверть – 24:19.
У другій десятихвилинці суперниці зуміли додати пресингу та змусити наших більше помилятися. У підсумку українки припустилися дев’яти втрат за першу половину. По ходу чверті суперниці мали 10 очок переваги. Та до великої перерви наші дівчата вдвічі скоротили цю дистанцію – 42:47.

По перерві основні тенденції збереглися. Ми все ще більше втрачали, суперниці краще реалізовували дальні кидки та вирівняли статистику за підбираннями. У результаті це дозволило Іспанії додати ще 11 очок переваги.
У заключній чверті кардинальних змін не сталося. Іспанія довела поєдинок до перемоги – 95:77 (19:23, 28:19, 29:18, 19:17).
Наступний матч збірна України грає вже завтра, 28 червня, проти господарів команди Латвії, які сьогодні зазнали поразки від Великої Британії – 60:74 (17:24, 22:17, 10:24, 11:9). Початок зустрічі – о 18:30 за київським часом.