Авторизація

» » » Сьогодні стартує Зимовий Кубок України-2019 з футболу серед юнаків

Сьогодні стартує Зимовий Кубок України-2019 з футболу серед юнаків

Сьогодні стартує Зимовий Кубок України-2019 з футболу серед юнаків
Сьогодні стартує Зимовий Кубок України-2019 з футболу серед юнаків
ffu.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України-2019 серед команд U-16 (футболісти 2003 року народження) візьмуть участь 52 команди з різних регіонів.
З 1 по 3 лютого відбудуться матчі групового раунду, 9 лютого розпочнеться плей-оф, а призери турніру визначаться 10 березня, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019 з футболу серед команд U-16
І етап. Одноколовий турнір у групах
01.02.2019–03.02.2019
Група 1 (Київ)
«Динамо» (Київ)
ДЮСШ-15 (Київ)
ФК «Любомир» (Ставище)
Група 2 (Київ)
«Динамо» U-15 (Київ)
«Зміна-Оболонь» (Київ)
«Локомотив» (Київ)
«Колос» (Ковалівка)
Група 3 (Щасливе)
«Шахтар» (Донецьк)
ОК м.. Піддубного (Київ)
«Арсенал-Київ» (Київ)
Група 4 (Щасливе)
«Шахтар» U-15 (Донецьк)
«КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)
«Юність» (Чернігів)
Група 5 (Львів)
«УФК-Карпати» (Львів)
BRW-BIK (Володимир-Волинський)
«Поділля» (Хмельницький)
Група 6 (Чернівці)
«Буковина» (Чернівці)
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
«Спарта» (Чернівці)
Група 7 (Львів)
ДЮФШ «Карпати» (Львів)
ФК «Львів» (Львів)
ВОДЮСШ (Вінниця)
Група 8 (Моршин)
СДЮСШОР (Ужгород)
МФА (Мукачево)
ФК «Скала» (Моршин)
Група 9 (Харків)
«УФК-Олімпік» (Харків)
«Барса» (Суми)
«Арена» (Харків)
Група 10 (Харків)
«Восток» (Харків)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
«Майстер м’яча» (Харків)
«Молодь» (Полтава)
Група 11 (Дніпро)
«Дніпро» (Дніпро)
«Інтер» (Дніпро)
«Авангард» (Краматорськ)
Група 12 (Дніпро)
УФК (Дніпро)
«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)
МДЮСШ (Дніпро)
Група 13 (Маріуполь)
ФК «Маріуполь» (Маріуполь)
«Азовсталь» (Маріуполь)
ДЮСШ (Бердянськ)
Група 14 (Запоріжжя)
ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)
«Дизеліст» (Токмак)
«Зірка» (Кропивницький)
«Аякс-Металург» (Запоріжжя)
Група 15 (Одеса)
«Чорноморець» (Одеса)
ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)
«Юність-Умань» (Умань)
ДЮФК «Атлетик» (Одеса)
Група 16 (Миколаїв)
«Торпедо-ВУФК» (Миколаїв)
СДЮШОР Миколаїв (Миколаїв)
«Чорноморець» U-15 (Одеса)
Календар матчів групового етапу
ІІ етап. 1/8 фіналу
09-10.02.2019 – перші матчі
16-17.02.2019 – матчі-відповіді
1. Переможець групи 1 – переможець групи 4
2. Переможець групи 2 – переможець групи 3
3. Переможець групи 5 – переможець групи 6
4. Переможець групи 7 – переможець групи 8
5. Переможець групи 9 – переможець групи 11
6. Переможець групи 10 – переможець групи 12
7. Переможець групи 13 – переможець групи 14
8. Переможець групи 15 – переможець групи 16
ІІІ етап. 1/4 фіналу
23-24.02.2019 – перші матчі
02-03.03.2019 – матчі-відповіді
Переможець пари 1 – переможець пари 8
Переможець пари 2 – переможець пари 6
Переможець пари 3 – переможець пари 4
Переможець пари 7 – переможець пари 5
ІV етап. Фінальний турнір
08.03.2019
1/2 фіналу
10.03.2019
Матч за 3-є місце
Фінал

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031