Авторизація

» » » Публіцист пояснив, чому в сучасній епосі мистецтво не має великих досягнень

Публіцист пояснив, чому в сучасній епосі мистецтво не має великих досягнень

Публіцист пояснив, чому в сучасній епосі мистецтво не має великих досягнень
Публіцист пояснив, чому в сучасній епосі мистецтво не має великих досягнень
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У попередні епохи роль мистецтва та його місце у суспільстві були зовсім іншими. Сьогодні ж швидкі процеси демократизації призвели до того, що письменником, артистом і художником може стати будь-яка людина.
Таку думку висловив публіцист Станіслав Бєлковський у ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.
«На мою думку, таких людей, як Ілон Маск, невдовзі буде дуже багато. Адже ми стоїмо на межі суцільної демократизації процесів. Адже завдяки глобальній інформатизації суспільства вже не тільки вузьке коло людей має доступ до головних сенсів та істини, щоб сформувати контекст епохи, а мільйони та мільярди людей мають таку можливість. Відтак, саме вільний обмін інформацією – це головний компонент епохи, де філософом певною мірою зможе бути кожен», – вважає Станіслав Бєлковський.
Також публіцист пояснив, чому відбувається такий значний розрив між потужним розвитком науки і новітніх технологій та очевидним відставанням гуманітарної сфери. Тобто за останні десятиліття немає проривів та яскравих подій ані в літературі, ані в музиці, ані у візуальних видах мистецтв.
«Я вважаю, що епоха спочатку має закінчитися, і тільки після її завершення можна буде оцінити, чи були якісь цінні досягнення, чи ні. До того ж у попередні епохи роль мистецтва та його місце в суспільстві були зовсім іншими. Зокрема не було інтернету і тієї комунікативної реальності, яка є сьогодні.
До того ж швидкі процеси демократизації призвели до того, що сьогодні письменником, артистом чи художником може стати будь-яка людина. І якщо раніше митець був частиною аристократичного прошарку, то сьогодні це вже не зовсім так», – зазначив Станіслав Бєлковський.
Як повідомляли, раніше журнал Science оприлюднив список головних досягнень і провалів науки за 2018 рік.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930