Авторизація

» » » Хронічний недосип впливає на гени людини, – вчені

Хронічний недосип впливає на гени людини, – вчені

Хронічний недосип впливає на гени людини, – вчені
Вчені з медшколи в Пенсільванії досліджували пізнавальні процеси, що відбуваються у пацієнтів з розладами сну. Фахівці з’ясували, що через хронічні недосипання в генах відбуваються зміни.
Про це повідомляє «Рoliteka».
Учасниками дослідження стали 32 людини, які не мали проблем зі здоров’ям. Їх вік був в межах 26-53 років. Перші 2 ночі сон добровольців тривав по 8 годин, після цього вони мали 39-годинний період неспання. Наступні 2 ночі випробовувані спали по 10 годин. За зазначений час вчені 6 разів брали у них зразки крові для аналізу мікроРНК, а також пропонували досліджуваним пройти тести на виявлення рівня уваги та пам’яті.
«Зібрана нами інформація і результати експерименту вперше засвідчили здатність мікроРНК до реагування на повну відсутність сну. Ми також виявили негативну взаємозв’язок між недосипанням і психологічним стресом. Згідно з дослідженням, у кожного індивідуума зміни в пізнавальних процесах виявлялися стійкими», – розповів співавтор наукової роботи набагато Гоель.
Існує безліч патологій, пов’язаних з порушенням сну. Крім найвідомішою з них – безсоння, – розрізняють: скреготіння зубами, затримку дихання, денну сонливість, нічні кошмари, лунатизм, фобію сну, мимовільні посмикування кінцівок, прискорений рух очей та інше. Вчені з Пенсільванії впевнені, що завдяки отриманим їм новими даними про зміни, що відбуваються через недосипання в генах, медицина незабаром зможе своєчасно виявляти людей, які потребують коригування їх психічного стану, щоб уникнути згодом у них виникнення патологій, пов’язаних з браком сну.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930