Авторизація

» » » Коли закінчиться совок: п’ять пунктів

Коли закінчиться совок: п’ять пунктів

Коли закінчиться совок: п’ять пунктів
Коли закінчиться совок: п’ять пунктів

[/i]

Зоя Казанжи

журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM
Знаєте, коли для мене закінчиться совок?
Коли чиновники/інші можновладці перестануть вітати одне одного/партнерські структури/вищестоящі органи з усіма підряд святами – релігійними, світськими, професійними. Те саме стосується днів народжень посадовців. І призначень на посади з врученням великих оберемків червоних, як правило, троянд.
Коли керівники державних органів перестануть перерізати стрічки/щось відкривати/запускати/розпочинати. По-перше, то все фінансується з бюджету, який наповнюємо ми. Чому тоді я не відкриваю? По-друге, у нас це доводиться до абсурду – відкривають туалети, відремонтовані корпуси СІЗО, шматки доріг...
Коли щезнуть всі ці звання «почесних» – журналістів, енергетиків, лікарів, вчителів і т.д. Як правило, це робиться до свят/ювілеїв/за домовленостями. За бажанням, у нашій країні будь-хто може отримати будь-яке звання. Маючи певну посаду/гроші/доступ до тих, хто приймає рішення. Структури в ОДА, які все це формують/активують і передають у відповідні структури АП, дуже цікаві, повірте. Там мова у більшості випадків точно не йде про формування чи впровадження державних політик у сфері державних нагород.
Коли багаті люди країни почнуть вкладати серйозні гроші в розвиток гуманітарної сфери країни – іменні стипендії, гранти на дослідження, премії за досягнення, коворкінги, музеї, бібліотеки, університети, наукові і дослідницькі центри і так далі.
Коли в країні з’явиться достатня кількість громадських туалетів з достатньою кількість туалетного паперу. І коли туалетний папір буде в туалетах всіх державних структур і органів. В достатній кількості. І якості.
Можливо, четвертий пункт – найважливіший. Можливо, його реалізація автоматично викреслить попередні три пункти.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930