Авторизація

» » » МОЗ виступає за обов’язкове йодування солі: чому це важливо

МОЗ виступає за обов’язкове йодування солі: чому це важливо

МОЗ виступає за обов’язкове йодування солі: чому це важливо
МОЗ виступає за обов’язкове йодування солі: чому це важливо
Сіль. Фото: pixabay.com
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Центр Громадського здоров’я МОЗ України ініціює законодавчі зміни щодо обов’язкового йодування солі. Відповідне рішення було обговорене та підтримане учасниками експертного круглого столу «Законодавчі зміни в Україні щодо йодування харчової солі. Обґрунтування, світовий досвід, лобіювання, адвокація».
Про це повідомляє прес-служба «Центру громадського здоров’я МОЗ України».
Зазначається, що дефіцит йоду спостерігається по всій території України і ця проблема потребує негайного вирішення. Найефективнішим та найвигіднішим шляхом подолання йододефіциту є універсальне йодування харчової солі (USI). За даними міжнародних організацій, вдалий досвід такого методу підтверджений в більш ніж 140 країнах світу, де існують відповідні законодавчі норми харчової продукції.
«Йодована сіль один із найефективніших та доступних способів вживати йод, однак на сьогодні не кожен українець може забезпечувати свою потребу у йоді таким шляхом», – зауважив заступник генерального директора ЦГЗ Владислав Збанацький.
Україна є однією з небагатьох країн, які не мають закону про обов’язкове йодування солі. Помірний дефіцит йоду виявлений у громадян по всій території України. Але є регіони з вираженим йододефіцитом – це Західна Україна та Чернігівська область.
Згідно з даними Global Iodine Nutrition Scorecard, в Україні щороку народжуються 382 тисяч дітей (80%) з ризиком розладів, пов’язаних з йододефіцитом, які надалі розвиваються в умовах дефіциту йоду без отримання його необхідної кількості з їжею.
Впродовж наступних десяти років майже півмільйона маленьких українців мають загрозу народитися зі зниженим рівнем інтелекту. Генеральний директор Директорату громадського здоров’я МОЗ України Андрій Скіпальський повідомив, що за даними МОЗ України, патологія щитоподібної залози зустрічається приблизно у 42-52% дорослого населення України, 10-20% дітей та 70-80% літніх людей.
Щоб усунути йододефіцит за допомогою йодованої солі, нею повинні постійно користуватися 90-98% населення.
Представник виробника відповідної продукції, головний технолог ДП «Артемсіль» Любов Лобань повідомила, що потужності цього підприємства дозволяють виробляти на рік понад сім мільйонів тонн звичайної солі та 1,5 мільйонів тонн йодованої солі. Нині на «Артемсіль» є в наявності 16 йодучих установок, потужності яких використовуються лише на 4%. Загалом бізнес-спільнота зауважила, що готова до загальнодержавного проекту йодування солі, необхідні лише відповідні законодавчі норми. Вони наголосили, що в майбутньому загальне виробництво йодованої солі в країні може буде легко збільшено в десять, а то й в 20 разів.
«Фортифікація харчових продуктів винайдена людством для забезпечення життєвонеобхідними мікронутрієнтами для подолання поширених нутритивних дефіцитів. Фортифікація є регуляторною обов’язковою практикою в більш ніж 140 країнах світу. Час безболісно виправити ситуацію вже давно минув, але навіть сьогодні потрібна політична воля, щоб запровадити процедуру універсального йодування солі», – підсумувала завідувач відділу промоції здорового харчування та фізичної активності ЦГЗ МОЗ України Ольга Донцова.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930