Авторизація

» » » В Україні росте запит на "сильну руку" в політиці – соціологія

В Україні росте запит на "сильну руку" в політиці – соціологія

В Україні зростає підтримка авторитарних настроїв та "сильної руки" як альтернативи демократії. Про це йдеться у дослідженні Інституту соціології НАН України та Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва. "Дві третини (60,5%) населення тією чи іншою мірою погоджується з твердженням, що "для нормального розвитку країнi потрiбна "сильна рука", а не розмови про демократію", – зазначають соціологи. Зокрема, 27,9% опитаних відповіли, що повністю згодні з потребою "сильної руки" замість "розмов про демократію".
Ще 32,6% скоріше згодні з таким твердженням.
В Україні росте запит на "сильну руку" в політиці – соціологія

При цьому 6,9% респондентів кажуть зовсім не згодні з такою альтернативою, 12,1% – скоріше не згодні. Водночас, 20,5% сказали, що їм складно відповісти. "Невдоволеність якістю демократії і спокуса "сильної руки" є проявами все ще переважаючих патерналістських настроїв", – вважають дослідники. При цьому 26,3% опитаних взагалі не задоволені тим, як розвивається демократія в Україні, і лише 1,4% – повністю задоволені.
В Україні росте запит на "сильну руку" в політиці – соціологія

Читайте також: Ірина Бекешкіна: Порошенку складніше увійти у другий тур, ніж перемогти в ньому Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати Нагадуємо:
Майже половина українців не бачить політичних лідерів, які могли б ефективно керувати країною.
Більше половини українців заявили під час опитування, що не несуть особистої відповідальності за обрання того чи іншого президента країни.
Згідно з даними соцопитування, у першій п’ятірці лідерів президентських перегонів: Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Юрій Бойко й Петро Порошенко.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930