Авторизація

» » » ЄС посилює нагляд за банками для протидії відмиванню коштів

ЄС посилює нагляд за банками для протидії відмиванню коштів

Європейський союз активізує боротьбу проти незаконних готівкових коштів шляхом посилення моніторингу загрози відмивання коштів та фінансування тероризму на рівні ЄС.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради ЄС.
Посли ЄС сьогодні погодили позицію Ради щодо пропозиції про посилення ролі Європейської банківської організації (ЕВА) щодо ризиків фінансового сектора, пов'язаних з відмиванням грошей.
"Недавні випадки, пов'язані з відмиванням грошей в деяких банках ЄС, викликали занепокоєння з приводу того, що правила боротьби з відмиванням грошей не завжди контролюються та ефективно застосовуються в усіх країнах ЄС, створюючи ризики для цілісності та репутації європейського фінансового сектора, а також для фінансової стабільність цих банків", - йдеться у повідомленні.
Відповідно до узгодженого тексту ЕВА отримає наступні завдання:
- збір інформації національних компетентних органів щодо слабких сторін, виявлених в контексті їх дій щодо запобігання або боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму;
- підвищення якості нагляду шляхом розробки спільних стандартів та координації діяльності національних наглядових органів.
- полегшення співпраці з країнами, що не є членами ЄС, у випадку транскордонного співробітництва.
В якості крайнього заходу, у випадку бездіяльності національної влади, ЕВА зможе розглядати рішення безпосередньо щодо окремих банків.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031