Авторизація

» » » Гриневич отримала припис від НАЗК через ректора Полтавського університету

Гриневич отримала припис від НАЗК через ректора Полтавського університету

Гриневич отримала припис від НАЗК через ректора Полтавського університету
Гриневич отримала припис від НАЗК через ректора Полтавського університету
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Фото: kmu.gov.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло три приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону та прийняло рішення про скерування до суду ще 2-х протоколів про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог ЗУ «Про запобігання корупції» (далі – Закон) щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
Зокрема, внесено припис міністру освіти і науки України Лілії Гриневич стосовно ректора Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимира Онищенка, який має неврегульований потенційний конфлікт інтересів, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття ним рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання ним свої службових повноважень, чим порушено вимоги частини першої статті 28 Закону.
Крім того, внесено припис голові Чернігівської обласної ради Ігорю Вдовенку стосовно директора КП «Надра Чернігівщини» Чернігівської обласної ради Володимира Чечетова, який передав в управління належні йому корпоративні права в ТОВ «Промінвест-Іванівка» без дотримання вимог частини третьої 36 Закону.
Також внесено припис голові Березнівської РДА Рівненської області Віталію Люшину стосовно начальника управління освіти, молоді та спорту Наталії Бойчук у зв’язку з прямим підпорядкуванням їй близької особи.
Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.
Національне агентство направило до суду 2 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно старшого слідчого Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві Олега Гелі щодо неповідомлення про реальний конфлікт інтересів і прийняття ним рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, посадовець розпочав та здійснював досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно самого себе.
Відповідальність за такі правопорушення передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930