Авторизація

» » » Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

Журналісти порахували, що перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко зманіпулював щонайменше 7 разів в ході інтерв’ю на телеканалі ZIK. Про це 23 жовтня повідомляють на сайті "Наші Гроші з Денисом Бігусом". Семочко дав 16 жовтня 15-хвилинне інтерв’ю, де намагався спростувати факти, викладені у журналістському розслідуванні "Наших грошей" стосовно майна та російських паспортів його родини. Журналісти стверджують, що протягом 15-хвилин чиновник збрехав щонайменше 7 разів.
Брехня №1: російський паспорт дружини Зокрема, в ході інтерв’ю Семочко продемонстрував паспорт дружини і заявив, що вона громадянка України і немає російського громадянства, але журналісти стверджують, що така демонстрація документу Тетяни Лисенко не спростовує видачу їй російського. "Копія російського паспорта Лисенко з високою ймовірністю є реальною... Російські паспортні дані Лисенко верифікуються через офіційний сайт Федеральної податкової РФ", - повідомили у ЗМІ.
Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

"Українське громадянство і паспорт у Лисенко також є...В розслідуванні йшлося про те, що Лисенко найвірогідніше прийняла подвійне громадянство і отримала паспорт РФ у якості другого, що заборонено законодавством", - додали журналісти. Брехня №2: "автоматична паспортизація" в Криму "Стосовно громадянства кримчан понад 2 млн громадян України, які станом на 2014 рік мешкали в Криму, стали жертвами тотальної автоматичної паспортизації Путіним всіх кримчан", - сказав Семочко в інтерв’ю. Журналісти пишуть, що "це відверта нісенітниця". Вони пояснюють, що після анексії Криму, РФ визнала мешканців Криму – громадянами Росії, але про таке явище, як "примусова паспортизація" не говорилося. "Для того, аби оформити паспорт громадянина РФ – треба особисто звертатися в уповноважений орган, особисто заповнювати заяву і особисто подавати документи", - зазначають у ЗМІ. Брехня №3: російський ІПН дружини "Російські ідентифікаційні номери присвоювалися в період анексії автоматично, всім громадянам", - заявив Семочко у програмі. "Така ж нісенітниця, як і про примусову паспортизацію… отримати код (в РФ) без власного відома й бажання просто не є можливим. Тому нам важко відповісти на питання – чому Семочко автоматично присвоїв усім кримчанам, услід за паспортами РФ, ще й ІПНи", - відповіли розслідувачі. Брехня №4: бізнес дружини Семочко: "Той будинок, який показаний в сюжеті, на 333 квадрати належить моїй дружині. У неї був бізнес в Криму, були приватні підприємства ... туристичний бізнес…ми продали цей бізнес, заплатили з цього бізнесу всі податки". Журналісти зазначають, що будинок у Козині Лисенко придбала за півроку до продажу турфірми "Ялта-Холідей". У ЗМІ стверджують, що бізнес був не надто прибутковим і коштів від його продажу навряд чи вистачило для купівлі будинку. З 2010 по 2018 рік офіційні доходи Лисенко, за даними журналістів - 1,25 млн грн - приблизно 1/10 будинку, який оформлений на дружину чиновника.
Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

Брехня №5: зашифроване авто "Зараз я пересуваюся на автомобілі, який перебуває на балансі Служби зовнішньої розвідки і яким керують кадрові співробітники Служби. Він не мій приватний автомобіль ... Номерні знаки це "номери прикриття", - заявив Семочко. Журналісти стверджують, що Семочко користувався автомобілем ще, коли офіційно був співробітником СБУ, а також, що номерні знаки частково збігаються з роком його народження.
Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

Брехня №6: вертоліт Семочко стверджував, що йому не належить і з ним не пов'язаний гвинтокрил, з яким часто фотографувалися діти його дружини, і назвав припущення журналістів "елементом маніпулювання". Діти Лисенко публікували різні фото з одним і тим же гвинтокрилом щонайменше три рази за три роки, його бортовий номер UR-ICH.
Журналісти порахували, скільки разів збрехав Семочко в інтерв’ю

Журналісти стверджують, що в розслідуванні не звучало твердження, що гвинтокрил "належить" родині Семочка. Брехня №7: спецагенти на субпідряді у журналістів "Маленька команда журналістів не здатна фіксувати співробітника, високопоставленого співробітника СБУ, протягом року, щоб це не було якимось чином видно", - також заявив Семочко. У редакції програми стверджують, що над зйомками по черзі працювали: 1 журналіст, 2 оператори і 2 водії. "Усі зйомки зроблені без використання спецресурсів. У розпорядженні програми – цивільна відеокамера і цивільний, побитий роками і нелегкою долею, старий квадрокоптер. Чому співробітник СБУ, а потім СЗР не помітив журналістів – питання, яке лежить в площині його професійної придатності", - відповіли журналісти. 1 жовтня у програмі "Наші гроші" журналісти оприлюднили результати власного розслідування про статки Семочка. Його сім'я нібито володіє трьома будинками загальною вартістю близько $8 млн, а родичі мають російські паспорти. 3 жовтня повідомлялося, що НАБУ відкрило кримінальну справу проти заступника голови зовнішньої розвідки Сергія Семочка за статтею "незаконне збагачення". Сам Семочко заявив, що не має стосунку до будинків під Києвом вартістю в мільйони доларів, а його дружина є виключно громадянкою України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31