Авторизація

» » » Супрун: Медстрахування має стати невіддільною частиною системи охорони здоров’я України

Супрун: Медстрахування має стати невіддільною частиною системи охорони здоров’я України

Супрун: Медстрахування має стати невіддільною частиною системи охорони здоров’я України
Супрун: Медстрахування має стати невіддільною частиною системи охорони здоров’я України
Фото з відкритих джерел
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Медичне страхування має стати невіддільною частиною системи охорони здоров’я України. Для того, щоб воно запрацювало, ми будуємо нові механізми роботи медичної системи. Передусім – це сучасна модель оплати послуг лікарень. Вона вже діє на первинній ланці меддопомоги – НСЗУ Національна служба здоров’я України почала перераховувати гроші до медзакладів за конкретного пацієнта, який уклав там декларацію зі своїм лікарем.
Про це у Фейсбуці повідомила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
З другої половини 2019 року Нацслужба здоров’я почне оплачувати, за скеруванням від сімейного лікаря, рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи й діагностичні процедури в будь-якому медзакладі – за вибором пацієнта та безкоштовно для нього.
У 2020 році таким чином покриватимуться всі рівні медичних послуг, включно з лікуванням на стаціонарі. У цей час має початися активний розвиток медичного страхування.
Політика МОЗ України – забезпечити кожній людині гарантоване покриття основних медичних послуг первинної, спеціалізованої, екстреної допомоги через Національну службу здоров’я. І додатково – дати роботодавцям, державним установам, місцевій владі та пацієнтам усі можливості скористатися з переваг страхування.
Як це буде зроблено?
До 2020 року має запрацювати здорова конкуренція на ринку медичних послуг, лікарні пройдуть процес автономізації та функціонуватимуть як комунальні підприємства, у пацієнта буде вибір лікаря та медзакладу, включно з приватним сектором, працюватиме електронна система для контролю надання послуг.
Зокрема на цих завданнях будуть сфокусовані зусилля команди Міністерство охорони здоров’я України найближчі три роки.
Вже обговорюємо дорожню карту розвитку медичного страхування в Україні з основними гравцями страхового ринку – про це почали діалог зі страховиками і будемо готуватись разом.
Передбачаємо можливі законодавчі зміни, які дозволять страховому ринку в Україні перезапуститися та стати частиною трансформації.
Ми глибоко переконані, що найбільші перспективи в Україні має конкурентний ринок страхових послуг, на якому пацієнт та роботодавець має вільний вибір страховика.
Це дозволить залучити додаткові кошти в систему та допомогти людям убезпечити себе від надмірних видатків на найдорожчі види медично
допомоги. Крім того – дати пацієнту більше вибору та сучасний, якісний сервіс.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031