Авторизація

» » » Антипович: Треба визнати, що телевізор справді є основою українських виборів

Антипович: Треба визнати, що телевізор справді є основою українських виборів

Антипович: Треба визнати, що телевізор справді є основою українських виборів
Антипович: Треба визнати, що телевізор справді є основою українських виборів
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
В Україні Інтернет все більше набирає обертів і має чималий вплив. Але є і ті, які не мають доступу до нього і черпають інформацію лише з телевізора. Проблема в тому, що за даними екзит-полів, у день виборів приходять голосувати 40 відсотків пенсіонерів і лише 10 молодь. Тому можна зробити висновок, що телевізор справді наразі є основою українських виборів.
Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорив соціолог Олексій Антипович.
«Основним джерелом інформації, згідно соціологічних досліджень, для виборця в Україні є телевізор. Також є друга частина, яка отримує інформацію з Інтернету про політиків. Але, якщо про певну людину знають в Інтернеті і не знають в телевізорі, то третина виборців в Україні, яка не користується глобальною мережею, взагалі нічого про неї не знатиме», – сказав Антипович.
Він вважає, що телевізор справді є основою українських виборів. І це треба визнати, попри те, що Інтернет набуває все більше впливу.
«65-67 відсотків українців користуються Інтернетом, отже можна зробити висновок, що третина ним не користується. Також в Україні досі є категорія людей, яка використовує принцип сприйняття інформації від друзів та сусідів», – розповів він.
Тому, наприклад, якщо в молоді буде свій кандидат, це може бути і Вакарчук, і Зеленський, то вона з більшою імовірністю прийде на вибори. Не тому, що молоді люди дуже хочуть за них проголосувати, а тому що орієнтація на молоду аудиторію буде передбачати агітацію в Інтернеті. Також важливим аспектом може стати заклик до мобілізації у соціальних мережах.
«Якщо проводитимуть флешмоби на кшталт «Зустрінемось на виборчій дільниці», це стане досить дієвим кроком. Інша справа, це українська традиція, коли згідно статистики більше чверті українців – це люди пенсійного віку, а близько чверті – до 30 років», – зазначив Антипович.
На його думку, тому українські вибори виглядають в реальному житті зовсім по-іншому, але це можна змінити.
«За даними екзит-полу, близько 40 відсотків тих, хто прийшов на вибори, складають пенсіонери і до 10 відсотків молодь. Але це не означає, що нічого не можна змінити, адже, це питання до мобілізації та вибору. Звичайно, є більш тягле питання, розвиток громадянської культури, подолання інфантилізму українського виборця. І тоді молодь починає включатися. Але це стосується всіх виборців і цей процес є довгим та змінюється поколіннями. Хоча є технологічні або передвиборчі піар-ходи, які здатні за короткий період мобілізувати ту чи іншу аудиторію», – додав соціолог.
Додамо, що на думку Олексія Голобуцького, в Україні відбувається криза сучасного політичного істеблішменту та політичної еліти.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031