Авторизація

» » » Обережно шахраї! Як можна переконати людину надати доступ до своєї банківської картки

Обережно шахраї! Як можна переконати людину надати доступ до своєї банківської картки

Обережно шахраї! Як можна переконати людину надати доступ до своєї банківської картки
Обережно шахраї! Як можна переконати людину надати доступ до своєї банківської картки
"/>
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Останнім часом набула поширення нова шахрайська схема з банківськими картками. Їхні власники отримують серію повідомлень про блокування їхньої картки, а коли перетелефоновують за вказаним у повідомленнях номером, то їх вміло у декілька кроків спонукають надати доступ до картки. І горе тому хто вчасно не зупинився.
Про це з власного досвіду повідомляє кореспондент ІА ZIK.
Спочатку власникам банківських карток з періодичністю у декілька днів надходять повідомлення: «Ваша картка буде заблокована банком. Терміново пройдіть авторизацію або зателефонуйте за номером» і «Увага. Ваша картка заблокована на 62 дні згідно з регламентом банку» і номер телефону.
Такі повідомлення розраховані на те, що людина перетелефонує на вказаний номер. А далі вже починається двобій між майстерністю шахрая та здоровим глуздом «клієнта».
«Оператор» повідомляє, що у ряді банків стався такий збій і слід провести авторизацію чи ще якісь маніпуляції. Серед переліку банків обов’язково буде і той, карткою якого володіє «клієнт».
Назвавши свій банк, надалі шахраї починають іменувати себе службою безпеки цієї установи, що мало б лише більше викликати довіру.
Далі вони пропонують назвати номер банківської картки та просять записати коди, які треба ввести, коли передзвонить робот-дівчина.
Ось їхній зразок: *21*0946206289# та ##02#.
Якщо «клієнт» довірливо зробить усе, що його попросить «робот Софія», то на його телефоні буде встановлено переадресацію, яка, імовірно, дозволить шахраям отримати доступ до номера телефону та знати стан рахунку на картці та час, коли її буде поповнено. Сама ж переадресація означає, що усі, хто телефонує на номер «клієнта», потрапляють до «оператора» шахраїв.
Та найголовнішим у цій схемі є «вициганити» код доступу до картки, який завдяки усім цим маніпуляціям «клієнт» мав би надати зловмисникам.
Після цього, як шахраї отримують номер картки та код доступу, з карткового рахунку зникають усі гроші.
Тож, якщо у вас щось подібне трапилось, читайте рекомендації нижче. Якщо, телефонуючи до когось, ви потрапляєте на чужий голос, який називає себе службою безпеки банку (в основному російською мовою), негайно читайте наступні рекомендації.
Рекомендації від фахівців банків та мобільних операторів:
У подібних повідомленнях завжди має бути вказана назва банку та посилання на їхній офіційний сайт – всі інші випадки треба ігнорувати.
У разі появи таких повідомлень, значно розумніше зателефонувати на номер гарячої лінії банку, вказаний на вашій картці, або звернутись безпосередньо у відділення.
Ніколи не слід диктувати номер банківської картки та коди, які вам приходять. У банках завжди наголошують: «Банківський працівник ніколи не буде питати вас цей номер».
Якщо ви є власником кількох банківських карток, не полінуйтеся з’ясувати їхній стан через Інтернет-додатки, телефони, вказані на них, чи відділення банків. Це, з одного боку, збереже ваші гроші, а, з іншого, поінформує банки про активізацію шахраїв.
У разі, якщо ви стали жертвою такої шахрайської схеми, терміново дзвоніть на гарячу лінію банку (за номером на картці) та заблоковуйте її. Далі, якщо пощастило заблокувати картку до того, як її «зачистили» шахраї, попросіть замінити картку або, щонайменше, змініть пін-код до неї.
Коли на телефоні була встановлена пере адресація, також терміново ідіть у найближче відділення будь-якого оператора мобільного зв’язку або спробуйте самостійно зняти переадресацію за допомогою коду ##002#.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031