Авторизація

» » » Політтехнолог: Правоохоронцям має бути соромно, що США закликають їх розслідувати українські справи

Політтехнолог: Правоохоронцям має бути соромно, що США закликають їх розслідувати українські справи

Політтехнолог: Правоохоронцям має бути соромно, що США закликають їх розслідувати українські справи
Політтехнолог: Правоохоронцям має бути соромно, що США закликають їх розслідувати українські справи
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Незалежно від проблеми чи постраждалого, правоохоронці зобов’язані ефективно і об’єктивно працювати. Соромно, що посольство США наголошує про це Україні.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорили політолог Василь Мокан та політтехнолог, директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков.
«Захід вважає, що сильне громадянське суспільство є запорукою нашого політичного, економічного, ідеологічного, демократичного розвитку. Напад на активіста Олега Михайлика розцінюють як політично вмотивований, адже він критикував місцеву владу», – зазначає політолог.
До того ж Василь Мокан зауважує, що аналогічних до Олега Михайлика ситуацій є дуже багато.
«Мотивів може бути надзвичайно багато. Хтось стріляє в громадських активістів через особисті переконання, хтось – мстить за критику. Втім, є й ті люди, які стають жертвами російсько-української гібридної війни, де значні зусилля спрямовані на дестабілізацію в наших областях», – каже експерт.
Звісно, не на кожен напад реагує посольство США, зауважує політолог.
«Проте США дуже активно за цим слідкують. На жаль, є багато справ, що залишаються без відповідей. Наприклад, ряд резонансних подій, зокрема, справи Гонгадзе, Шеремета. На ці речі треба давати відповіді, аби не підривати довіри суспільства та відстояти репутацію закордоном», – політолог Василь Мокан.
Водночас, політтехнолог, директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков наголошує на тому, що правоохоронні органи мають активніше і об’єктивно працювати.
«Інколи трапляється так, що громадські конфлікти хочуть списати на проблеми якогось іншого характеру. Насправді, нам повинно бути соромно, що посольство США говорить нам про те, що наші конфлікти ми маємо розслідувати. Незалежно від проблеми чи постраждалого, правоохоронці зобов’язані ефективно відпрацьовувати свій хліб», – додає політтехнолог.
Нагадаємо, що ввечері, 22 вересня, в Одесі невідомі стріляли в громадського активіста Олега Михайлика. Поліція кваліфікувала напад, як замах на вбивство.
Водночас, посольство США в Україні дуже занепокоєне нападом і закликало швидко і ретельно розслідувати вчинений злочин.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30