Авторизація

» » » Комісія МОЗ проведе перевірку в медуніверситеті Богомольця

Комісія МОЗ проведе перевірку в медуніверситеті Богомольця

Комісія МОЗ проведе перевірку в медуніверситеті Богомольця
Комісія МОЗ проведе перевірку в медуніверситеті Богомольця
Національний медуніверситет ім. Богомольця. Фото: narodna-pravda.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
МОЗ проведе перевірку роботи Національного медичного університету ім. Богомольця.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.
«Через чисельні звернення громадян, співробітників Національного медичного університету ім. Богомольця, викладачів та студентів щодо порушень з боку екс-адміністрації закладу МОЗ України створив комісію, що перевірить фінансово-господарську діяльність, додержання статуту, контроль за ефективним використанням та збереженням державного майна НМУ за період з 1 жовтня 2015 року по 18 вересня 2018 року», – йдеться у повідомленні.
У відомстві зазначили, що з 14 вересня нормальне функціонування закладу фактично було заблоковано. Так, наказом звільненого з посади першого проректора Ярослава Цехмістера, усі структурні підрозділи, включаючи канцелярію та відділ кадрів, були переміщені з будівлі ректорату на вул. Шевченка, 13, до інших корпусів НМУ – на пр. Перемоги, 34 та вул. Зоологічній, 1. З ректорату зникли Статут та печатка.
«Це унеможливило подальшу роботу університету. Співробітники та студенти НМУ позбавлені можливості реєструвати необхідні для роботи документи, оскільки екс-керівництво закладу в особі Ярослава Цехмістера заявляє, що він є «в.о. ректора», у той час, як дані про нього як керівника університету відсутні у Єдиному державному реєстрі. Нагадаємо, що 7 вересня МОЗ України визнало в.о. ректора НМУ Олександра Науменка», – повідомили в МОЗ.
Створена МОЗ України комісія проведе перевірку у період з 19 по 27 вересня 2018 року.
Як раніше заявляло МОЗ, в.о. ректора медуніверситету Богомольця Ярослав Цехмістер фактично позбавив права навчання 1,5 тис. студентів.
5 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва своєю ухвалою зупинив дію наказу МОЗ України від 14 серпня 2018 року про призначення Юрія Кучина в.о. ректора НМУ ім. О.О. Богомольця та заборонив МОЗ призначати на цю посаду будь-яку особу, крім випадків, визначених положенням Закону України «Про вищу освіту». До суду з цією заявою звернулися прибічники Катерини Амосової, звільненої МОЗ України з посади ректора у квітні 2018 року, – проректори Ярослав Цехмістер, Олександр Никитюк, Олена Стеченко, Тетяна Черенько та Олеся Линовицька.
У МОЗ вважають, що цим рішенням суд фактично позбавив міністерство можливості здійснювати свої повноваження відповідно до законодавства України, зокрема, Закону «Про управління об’єктами державної власності».
У Національному медичному університеті імені Богомольця спростовують інформацію про можливий зрив навчального процесу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031