Авторизація

» » » Київський інститут музики: більше 200 нових «глієрівців» з нетерпінням чекають початку навчального року

Київський інститут музики: більше 200 нових «глієрівців» з нетерпінням чекають початку навчального року

Київський інститут музики: більше 200 нових «глієрівців» з нетерпінням чекають початку навчального року
7 серпня 2018 року з підписанням відомим українським композитором Олександром Злотником ще декількох наказів «Про зарахування на навчання» фактично завершилась вступна кампанія-2018 для абітурієнтів Київського інституту музики ім. Р.Глієра. До коледжу та інституту цього року вступило 187 хлопців та дівчат. А якщо ще порахувати тих, хто висловив бажання навчатись не лише на денній формі навчання, але й заочній, а також молодь, яка вирішила здобувати подальшу музичну освіту вже маючи ступінь молодшого спеціаліста чи бакалавра, то загалом до лав прихильників давньогрецької музи Евтерпи приєдналося ледь не 250 вчорашніх школярів.

За висловлюваннями як викладачів Інституту, так і самих абітурієнтів, цьогоріч вступна компанія до Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра була занадто спекотною. За право навчатися в одному з кращих українських музичних закладів вищої освіти у творчих конкурсах змагалися найталановитіші абітурієнти країни. Оцінювали творчі конкурси висококваліфіковані викладачі цього закладу. Під час іспитів була дотримана максимальна прозорість: абітурієнтам дозволялося мати при собі лише паспорт та воду, (жодних мобільних телефонів!), не допускалися всередину й батьки.

Треба зазначити, що не останню роль у вступній компанії до КІМ грали й результати ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) та середній бал атестата. Підмічено, що в цьому році бали абітурієнтів вищі, ніж у минулих роках. Тож нові Глієрівці будуть гідними учнями даного закладу, який ще навесні 2018 року був перейменований на Київську муніципальну академію музики, що готує фахівців І - ІV освітньо-кваліфікаційного рівня зі спеціальностей: "Фортепіано", "Оркестрові струнні інструменти", "Оркестрові духові та ударні інструменти", "Народні інструменти", "Спів", "Хорове диригування", "Музичне мистецтво естради", "Музикознавство", "Джаз".

Під час цьогорічної вступної компанії до КІМ Приймальна комісія та сайт закладу працювали, як годинник. Вся необхідна інформація надавалася вчасно, на телефонні дзвінки відповідали оперативно й у належній формі. Результати вступної компанії також були оприлюднені у період визначений законом.
Київський інститут музики: більше 200 нових «глієрівців» з нетерпінням чекають початку навчального року

На прохання «Вектор ньюз» ректор Інституту Олександр Йосипович Злотник надав короткий коментар з цього приводу: «Дуже радий вітати усіх, хто висловив бажання здобувати професійну музичну освіту в Інституті імені Глієра. Так, формально ми ще називаємось саме Інститутом, але вже зовсім скоро завершаться усі юридично-значущі дії, і наші сьогоднішні абітурієнти вже будуть випускниками Академії. Цього року вступні іспити були запеклими як ніколи. І якщо наявність конкурс у 10-12 осіб на 1 місце за такими напрямами як «Джаз», «Музичне мистецтво естради», «Академічний спів» вже давно нікого не дивує, то, наприклад, конкурс у 3 особи на «скрипалів» мене неабияк потішив. Це свідчить й про наш дійсно академічний рівень, й про реальне визнання наших педагогів. За всіх реформ, як так чи інакше хотіли проводити в царині освіти, я наполягав і боронитиму до останнього тезу про те, що в музичному виші обов’язково потрібно триматися показника 3,5 студента на кожного викладача. Лише тоді буде можливим якісне опанування матеріалом. Що ж стосується найближчих планів, то вже за тиждень розпочнуться приготування та написання святкового сценарію, запрошення та репетиції до «Посвяти у Глієрівці», яка відбудеться 1-го вересня в Українському Домі на Хрещатику, 2 о 10.00. Запрошую усіх до цього свята початку нового навчального року!»

Що ж, редакція «Вектор ньюз» бажає студентам Київського інституту музики з новими силами поринути у новий світ знань, світ сповнений дивовижних звуків, талановитих відкриттів, неординарних виступів. Ми щиро та натхненно бажаємо всім, хто розпочне у 2018 році новий творчий політ, сили, наснаги, витримки та бажання стати кращими музикантами та співаками світу!

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930