» » » Українка Шишкова стала чемпіонкою Паралімпіади-2018 в Пхьончхані

Українка Шишкова стала чемпіонкою Паралімпіади-2018 в Пхьончхані

Оксана Шишкова (фото - biathlon-ua.org)
Українка Оксана Шишкова поповнила п'ятою золотою нагородою скарбничку збірної України на XII зимових Паралімпійських іграх в Пхьончхані (Республіка Корея). Шишкова посіла перше місце в біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору, повідомляє Укрінформ.
Паралімпійським чемпіоном в четвертий день Ігор-2018 також став Тарас Радь, срібними призерами - Ігор Рептюк і Олександр Казфк, бронзовими - Людмила Ляшенко та Юрій Уткін (всі - біатлон).
12 березня Шишкова виграла "срібло" в лижних гонках на довгій дистанції (15 км) вільним стилем серед жінок з проблемами. Раніше на цій Паралімпіаді спортсменка завоювала ще одну срібну медаль в біатлонному спринті.
В активі збірної України вже 15 нагород - п'ять золотих, чотири срібні і шість бронзових медалей.
Паралімпіада в Пхьончхані пройде до 18 березня.
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в TwitterFacebook, та Google+: в одній стрічці -все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон