» » » Українські лижники здобули ще дві медалі Паралімпіади-2018

Українські лижники здобули ще дві медалі Паралімпіади-2018

Українські лижники в третій день зимових Паралімпійських ігор в Пхьончхані, крім "золота", здобули ще дві медалі - срібну та бронзову. Про це свідчать дані на офіційному сайті змагань.
Оксана Шишкова посіла друге місце в лижних гонках на 15 км серед жінок з порушеннями зору, поступившись білорусці Світлані Саханенко. Ще одна українка - Ольга Прилуцька в цьому змаганні фінішувала шостою.

Оксана Шишкова (фото - facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine)
"Бронза" у лижних гонках стоячи вільним стилем на 15 км дісталася Людмилі Ляшенко. Юлія Батенкова-Бауман і Богдана Конашук в цій дисципліні зайняли четверте і восьме місця відповідно.

Людмила Ляшенко (фото - facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine)
У медальному заліку Паралімпіади Україна зараз займає третю позицію.
Сьогодні, 12 березня, українська паралімпійська збірна завоювала третє "золото" Ігор у Пхьончхані: перше місце в лижних гонках стоячи вільним стилем на 20 км зайняв Ігор Рептюх.
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в TwitterFacebook, та Google+: в одній стрічці -все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.