» » » Фехтування: Харлан виграла етап Кубка світу в Мексиці

Фехтування: Харлан виграла етап Кубка світу в Мексиці

Українська шаблістка Ольга Харлан здобула золоту медаль на етапі Гран-прі з фехтування на шаблях у мексиканському Канкуні. Про це повідомляє Укрінформ. Українська спортсменка вважалася однією з фавориток, отримавши другий номер посіву. Ольга впевнено просувалася турнірною сіткою, здолавши кореянку Сеон Вон (15:12), росіянку Ольгу Нікітіну (15:6), китаянку Хенгуї Янг (15:12) і кореянку Жен Кім (15:13). У півфіналі Харлан була сильнішою за олімпійську чемпіонку Ріо, росіянку Яну Єгорян - 15:14. У фіналі Ольга перемогла Аріанну Ерріго з Італії (15:6). На попередньому етапі Кубка світу в бельгійському Сінт-Нікласі Харлан також святкувала перемогу. Як відомо, у липні Ольга Харлан стала триразовою чемпіонкою світу з фехтування на шаблях.
Теми: спорт Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.