В центрі Києва поблизу Арена-Сіті невідомі кинули вибухові пакети у стриптиз-клуб Harem men’s club, постраждалих немає. Про це повідомляють очевидці та джерела УП. "Зателефонував чоловік і сказав, що чув вибух. На місце виїхали вибухотехніки. Вони розповіли, що внаслідок вибуху пошкоджений вхід до закладу, потерпілих немає", - повідомила голова відділу комінкації головного управління Нацполіції у Києві Оксана Блищик у коментарі УП. За попередньою інформацією, двоє-троє осіб кинули невідомі вибухові предмети і втекли, додала вона на своїй сторінці у Facebook. За словами очевидців, біля Арени стоять пожежники, швидка, три машини поліції і вибухово-технічна служба.
Як відомо, з 3 листопада особовий склад Києва та Київської області
почав працювати у посиленому режимі згідно з наказом голови Національної поліції Сергія Князєва. Всього цей режим триватиме десять днів. Українська правда
Теми:
Київ поліція Підписуйтесь на наші
push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтесь до нас у Facebook