Авторизація

» » » У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик

У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик

У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик
9-річний із хутора Шампанія Звенигордського району проводить екскурсії в військово-патріотичному музеї. Його в 2011 році створив батько хлопчика 49-річний Олег Бойко. В музеї представлено 27 тисяч експонатів від часів Трипілля до сьогодення.
Про це повідомляє gazeta.ua.
У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик

«Екскурсії син почав проводити з минулого року. А останні два місяці – професійно. Він в музеї з трирічного віку. Прослухав тисячі моїх розповідей туристам. Щось вичитує в історичних книжках. Розповідає про експонати впродовж кількох годин. Його люблять слухати, особливо цікаво дітям. Вчителі молодших класів наголошують, щоб екскурсію проводив молодший Олег Бойко», – говорить Олег Михайлович.
У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик

Олег Бойко до 2011 року успішно займався пасажирськими перевезеннями, в тому числі і закордонними. Продав його заради створення військово-патріотичного музею.
У музеї на Черкащині екскурсії проводить 9-річний хлопчик

«Я мав 16 комфортабельних автобусів і 36 працівників. Це все втратив, щоб побудувати патріотичний центр. Експонати розміщені в трьох кімнатах. Ще понад 50 тисяч чекають на розширення приміщення. Потрібно побудувати ще п’ять кімнат. Планую створити ще військовий «Національний» парк-музей. Це буде міжнародний проект. Обласна влада виділила 12 гектарів землі неподалік Звенигородки. Там буде хутір Нова Шамань. Хочу відтворити всю військову історію України, з часів Київської Русі до сьогодення. В натуральну величину будуть розташовані експозиції часів Трипілля, козацької Січі, Другої світової війни, УПА, партизанської бази, ГУЛагу, Афганістану та АТО. Це буде хутір Нова Шампань. За день обійти все буде не можливо, тому планується будівництво і готелю. Хочеться, щоб син колись продовжив мою справу. І я бачу, що він це зробить. Звісно, такий проект осилити за власні кошти не можливо. Музей – це не бізнес. Тому шукаю меценатів або інвесторів. Бо державі це не потрібно», – говорить Бойко.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031