Авторизація

» » » Стрільба на півдні Швеції: четверо постраждалих

Стрільба на півдні Швеції: четверо постраждалих

Невідомий у четвер, 12 жовтня, відкрив стрілянину в центрі міста Троллеборг, у результаті чого кілька людей отримали поранення. Про це повідомляє The Telegraph. Місцева влада інформує про 4 постраждалих, вони госпіталізовані. Район події оточено, на місці працює поліція та швидка допомога. Інформації про підозрюваного поки немає. Поліція поки не кваліфікує стрільбу як тероризм. #breaking police have declared a 'Major incident' in #trelleborg as many people have been shot in multiple locations pic.twitter.com/v8lWRufVLg — BNL (@BREAKING_LN) October 12, 2017
Троллеборг – це шведське портове містечко, розташоване в 20 милях на південний схід від Данії. Як відомо, у результаті теракту у Стокгольмі у квітні цього року загинуло 5 осіб, ще 15 отримали поранення.
Теми: Швеція Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930