Авторизація

» » » Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку

Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку

Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку
Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку
Фото: Міністерство культури України
На Франкфуртському книжковому ярмарку офіційно відкрили український національний стенд.
Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.
Цьогоріч Україна представлена національним стендом площею 100 кв м, де можна ознайомитися із 17 українськими видавництвами, а також кращими книгами, що відзначені різноманітними преміями. Основною темою національного стенду обрано «Understanding Ukraine, Understanding Europe».
Один із партнерів національного стенду, генеральний директор НКММК «Мистецький арсенал» Олеся Островська розповіла про концепцію національного стенду та концепт програми, яка буде представлена під час Франкфуртського книжкового ярмарку.
«Коли ми разом з колегами працювали над програмою, то ставили перед собою запитання «Що важливо сьогодні в світі?». І подумали, що живемо в надзвичайно турбулентному світі, зараз відбуваються надзвичайно стрімкі зміни, ми повинні використовувати будь які можливості аби досягти позитивних змін, аби подолати якісь негативні виклики стосовно нашої країни. Ми бачимо Україну та її знання як потенціал для розуміння глобальних викликів, і саме тому наша перша дискусія на міжнародній сцені називається «Як Україна може допомогти зрозуміти світові виклики», – повідомила Олеся Островська.
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час свого виступу відзначив важливість тієї уваги, яка приділяється світовими лідерами розвитку культури і книговидавництва, зокрема, розглядаючи його як елемент національної безпеки в кожній країні, у тому числі, в умовах гібридної війни.
«Було дуже приємно чути від керівництва виставки, що протягом останніх років український стенд стає все кращим. Ми пройшли великий шлях від маленького, виключно представницького стенду, до досить широкої експозиції можливостей України. Це стало можливим завдяки злагодженій співпраці Міністерства культури, Українського Консульства у Франкфурті та НКММК «Мистецький арсенал», – сказав Павло Розенко.
Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку

Фото: Міністерство культури України
Також Віце-прем’єр-міністр України поділився своїми очікуваннями від діяльності Українського інституту книги.
«З одної сторони серед основних завдань цієї інституції має бути виконання бюджетних програм, а з іншої – формування державної політики у книговидавництві і просуванні української книги. Іноземні партнери зацікавлені у перекладі різножанрових українських авторів, вони переконані, що нас чекає успіх. Але це потребує активізації наших спільних зусиль», – сказав він.
Міністр культури України Євген Нищук підкреслив, що відчуває гордість за наш стенд, який має свій стиль з фантастичним змістом і формою. Дуже важливо, що збільшується кількість видавництв, які представлені саме на національному стенді цього престижного книжкового форуму, підкреслив він.
Україна урочисто відкрила свій стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку

Фото: Міністерство культури України
Директорка Українського інституту книги Тетяна Терен розповіла, що 2017 рік став дуже важливим кроком до запуску Українського інституту книги, та запросила гостей на презентацію інституту, під час якої будуть представлені основні напрямки діяльності цієї новоствореної інституції.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930