Авторизація

» » » Глава УГКЦ поблагословив автора книги «VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького»

Глава УГКЦ поблагословив автора книги «VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького»

Глава УГКЦ поблагословив автора книги «VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького»
Глава УГКЦ Святослав Шевчук щиро подякував Сергію Герману за книжку «Via Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького», яка цього року побачила світ у видавництві «Ярославів Вал», а також поблагословив автора та його родину.
«Не так давно в нашій Церкві і загалом в Україні ми вшановували великого сина нашої Церкви та народу – Андрея Романа Шептицького, митрополита Львівського, з нагоди 150-річчя з дня народження. Завдяки цьому ми краще пізнали і переосмислили постать митрополита Андрея. Думаю, не помилюся, якщо скажу, що цей Ваш роман є одним із найкращий літературних творів, які висвітлюють цю славну постать. Упевнений, що через Вашу книжку більше коло українців, які поціновують художнє слово, відкриють велич особи митрополита Андрея.
Нехай Господь Бог за Ваш труд благословить Вас своїми щедрими дарами та благодатями. А як завдаток цього, уділяю Вам та всій Вашій родині своє архипастирське благословення», – йдеться у листі глави УГКЦ до Сергія Германа, який є у розпорядженні редакції.
Нагадаємо, книгу «VIA Романа. Життя митрополита Андрея Шептицького» Сергій Герман писав упродовж чотирьох років. Щоб відтворити якнайповніше життєвий шлях такої важливої постаті в українській історії як Андрей Шептицький, довелося ретельно вивчати архівні джерела. Перед читачем постають українські проблеми у Галичині на тлі буремної епохи, що символізувалася різними політичними катаклізмами – розпад Австро-Угорщини, боротьба за Львів у 1918 році, встановлення Другої Речі Посполитої, прихід радянської влади, німецька окупація.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930