Авторизація

» » » Кожен медичний виш прийняв абітурієнтів з балами ЗНО, нижчими за 150, – МОЗ

Кожен медичний виш прийняв абітурієнтів з балами ЗНО, нижчими за 150, – МОЗ

Кожен медичний виш прийняв абітурієнтів з балами ЗНО, нижчими за 150, – МОЗ
Кожен медичний навчальний заклад України прийняв на контрактну форму навчання абітурієнтів, чий мінімальний бал з профільного предмету був нижчий, ніж 150 балів.
Про це з посиланням на Міносвіти повідомляє «Українська правда. Життя».
«Виявляється, є медичні спеціальності, де мінімальний бал контрактників з профільного предмету на ЗНО дорівнює мінімуму – 100», – йдеться у повідомленні.
Вищі бали з профільного предмету ЗНО, прогнозовано, отримали студенти, які вступили на бюджетну форму навчання. Втім, і там є спеціальності, мінімальний бал з профільного предмету яких не перевищує 150 балів: фізична терапія у Дніпропетровській медичній академії, магістратура з медицини та педіатрії у Луганському державному медичному університеті, магістратура з педіатрії у Львівському державному медичному університеті, магістратура з педіатрії в Українській медичній стоматологічній академії.
15 жовтня мають оголосити нові умови прийому до вишів на 2018 рік. Міністерство охорони здоров’я зновуі цього разу наполягатиме, що у медуніверситетах України повинні навчатись студенти, які набрали на ЗНО не менше 150 балів з кожного предмету.
«Чому ми кричимо «Караул?». Бо якщо людина не освічена, не вмотивована, не хоче бути кращим спеціалістом, вона не буде вчитися і не стане хорошим лікарем. 150 – для нас це питання життя і смерті. Жодних компромісів не може бути», – розповів «УП.Життя» заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.
Зараз на профільному комітеті триває обговорення пропозиції «150».
Як повідомив чиновник, ініціативу міністерства підтримали такі медичні університети: Медичний коледж Харківської медичної академії, Харківський національний медичний університет, Національний фармацевтичний університет, Харківська академія післядипломної освіти, Вінницький національний медичний університет імені Пирогова, Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Дніпропетровська медична академія, Запорізький державний медичний університет.
Водночас, у своїх листах-відповідях до МОЗ не підтримали ініціативу введення порогу у 150 балів: Івано-Франківський національний медичний університет, Буковинський державний медичний університет, Луганський державний медичний університет, Українська медична стоматологічна академія (ВДНЗУ «УМСА»), Донецький медичний університет повідомив, що не підтримує ініціативу у вступній кампанії 2017 року, однак не висловив своєї позиції щодо вступу у 2018 році.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930