Авторизація

» » » Корупція – це частина культури євразійців, – Йосиф Зісельс

Корупція – це частина культури євразійців, – Йосиф Зісельс

Корупція – це частина культури євразійців, – Йосиф Зісельс
Саме євразійська культура характеризується яскравим презирством до права та шануванням авторитету, який займає роль домінанта. Ця риса суттєво відрізняє нас від Заходу, де суспільство поважає закон.
Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив
український громадський діяч і дисидент єврейського походження Йосиф Зісельс.
Наша євразійськість чинить опір розвитку. Вона уповільнює новий спосіб мислення людей. Наша ж швидкість залежить від того, наскільки міцно цей менталітет засів, коментує герой програми.
«Я не вважаю, що для визначення цього стану доцільно вживати слово «совок». Бо те, що відбувається зараз, було в Російській Імперії 400 років тому. Тоді Україна стала колонією. А це, до слова, теж певна ідентичність. Бо якщо народ перебуває в залежності, то це впливає на нього. Зі свого боку імперія слідкує за найбільшою колонією і передусім старається впливати на еліту», – розповідає громадський діяч.
Вплив Росії на Україну тривав дуже довго. Тому євразійська ідентичність, яка суперечить цінностям громадянина, сидить в нас дуже глибоко, пояснює гість студії.
«Мені не подобається термін «інфікований», тому що це означає заражений. До прикладу, уявімо, що здоровий організм захворів на корупцію, як було в Греції чи Італії. На Заході є відпрацьовані певні механізми оздоровлення. Тільки тоді ми можемо стверджувати, що хтось був інфікований. Для нас нечесність – частина культури та ідентичності. І проблема не в корупції, бо вона є лише похідною від неповаги до закону. Справа в тім, що євразійська культура виділяється з-поміж інших нехтуванням закону. Тому неправове суспільство – це наслідок ідентичності», – зазначає Йосиф Зісельс.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930