
Жителі окупованого Донецька кинулися оформляти українські біометричні паспорти для подорожей за кордон.
Про це повідомляє "Сегодня".
Наголошується, що число громадян на блокпостах після затвердження безвізового режиму з ЄС для України різко зросла, збільшилися і черги в паспортних столах.
Житель Донецька Олександр розповідає, що кілька його знайомих з Донецька, які активно підтримували окупацію регіону в 2014 році, мріючи стати громадянами "великої країни", тепер намагаються отримати український біометричний паспорт.
Читати також:У Держміграції розповіли, скільки українців щодня отримують закордонні паспорти"Вони найголосніше кричали, що ніякої Європи їм не потрібно, що Євросоюз закриє шахти і заводи. Зараз вони бігають, заховавши свої "паспорта ДНР" куди подалі, і шукають, як би зробити біометричний паспорт дешевше", - говорить він, уточнюючи, що черга зайнята вже на пару місяців вперед.
Долучайтесь до нас у Facebook