Авторизація

» » » В Україні з'явилися стандарти освіти для спеціальності "Кібербезпека"

В Україні з'явилися стандарти освіти для спеціальності "Кібербезпека"

В Україні з'явилися стандарти освіти для спеціальності "Кібербезпека"Після узгодження Агентством робота по затвердженню стандарту вийшла на фінішну пряму – вже підготовлений відповідний проект наказу
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАОКВО) погодило новий стандарт вищої освіти для спеціальності "Кібербезпека".

Як повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, в ньому прописано, чого повинні навчитися і що в результаті повинні вміти випускники за цією спеціальністю після закінчення бакалаврату.

Читайте також: Волонтер поскаржився на «топлячих за Путіна» жителів Львова

Стандарт був розроблений підкомісією сектора вищої освіти Науково-методичної ради МОН і вже пройшов інші необхідні узгодження.
В Агентстві висловили низку зауважень та пропозицій до змісту і тексту стандарту, але в цілому відзначили, що його основні терміни і структура відповідають вимогам.

"Те, що НАОКВО погодило нам перший стандарт, дуже важливо, адже свідчить про реальне включення агентства в роботу. Цього чекали всі працівники сфери освіти України. Сподіваюся, що їхня робота буде плідною і ефективною, і вже найближчим часом агентство повноцінно приєднається до процесу забезпечення якості вищої освіти ", – зазначив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

Після узгодження Агентством робота по затвердженню стандарту вийшла на фінішну пряму – зараз вже підготовлений відповідний проект наказу.
Таким чином, "Кібербезпека" стане першим затвердженим стандартом бакалаврського рівня. Передбачається, що він буде введений в дію з 2017-2018 навчального року.

"Зараз, в умовах російської агресії, ми досить гостро відчуваємо потребу в фахівцях з кібербезпеки. Затвердження нового стандарту дозволить нам готувати фахівців високого рівня, готових застосовувати отримані знання в реальних умовах і реагувати на виклики часу. Для цього також розроблена типова освітня програма", – підкреслив Ковтунець.

Він також додав, що підготовка фахівців за спеціальністю "Кібербезпека" повинна проходити в тісній співпраці університетських середовищ і компаній-роботодавців.

Долучайтесь до нас у Facebook

Джерело: ukr.segodnya.ua
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930