Авторизація

» » » Експерти закликали негайно провести пенсійну реформу в Україні

Експерти закликали негайно провести пенсійну реформу в Україні

Експерти закликали негайно провести пенсійну реформу в УкраїніВ умовах реформування всіх соціальних сфер дедалі гостріше відчувається відсутність саме пенсійної реформи. Як відзначив директор Центру прикладних політичних досліджень Олександр Леонов, діючий механізм нарахування пенсій не відповідає сучасним реаліям.

Експерт заявив, що необхідність проведення пенсійної реформи випливає не тільки із росту дефіциту Пенсійного фонду. Леонов відзначив, що можна скільки завгодно сперечатись на тему підвищення пенсійного віку, але без проведення пенсійної реформи українські пенсіонери приречені на бідність.

Як приклад, експерт наводить в приклад практику, прийняту західними партнерами. В Польщі створені альтернативні пенсійні фонди, котрі вкладають гроші в зарубіжні фондові біржі. Це дозволяє захистити пенсії від інфляції. Із приходом пенсійного віку, громадянин сам вирішує чи знімати йому всю заощаджену суму, чи знімати частково.

Читати також: В МВФ вимагають провести пенсійну реформу

При умові, якщо він знімає повну суму, він може вкласти ці кошти в банк під проценти, або вкласти і розвинути свою справу. В будь-якому випадку і держава і пенсіонер будуть в виграші, оскільки зняті кошти вкладаються в економіку, а вигоду пенсіонер отримує в вигляді процентів. Крім цього, в даному випадку держава зможе залучати власні кошти на розвиток економіки, а не брати кредити за кордоном.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Аватар користувача
Спочатку нехай виплатять людям , гарантований Конституцією , українськими і міжнародними законами , прожитковий мінімум, а потім уже проводять свої " реформи"!
Цитувати         
Аватар користувача
Яценюка, Тигипко - на нары!!!
Цитувати         
Аватар користувача
Вот мне интересно: в Европе и живут намного больше, и пенсии намного выше, и ничего, а у нас живут на пенсии по нескольку лет (если ещё доживают), и пенсии копеечные. И вот всё равно пенсионеры этим хапугам "мешают", надо чтобы вообще до пенсии не доживали! Надо меньше воровать и поднимать экономику, а не проводить такие антинародные "реформы".
Цитувати         
Аватар користувача
а можна оголосити весь список ......"експертів" від А... до Я...
Цитувати         
Аватар користувача
При Януковиче минимальная пенсия была 100$, а при перемоге и покращенях 38$... самое удивительное что стадо баранов продолжает верить в кривую европейскую мечту...
Цитувати         
Аватар користувача
  • DD
  • 14-05-2017, 11:50
Красиво поешь. Да вот только расскажи, как быть пенсионерам, если государство их деньги просто пустит по ветру. К примеру, просядут акции на этой самой "зарубижной фондовой бирже", или вообще предприятие обанкротиться? А как быть тем, кто будет сдавать деньги в пенсионный фонд, а сам не доживет до пенсионного возраста? Что получит семья, дулю? Почему ничего не делается для других способов пополнения пенсионного фонда? К примеру, выведения экономики с тени, развития производства и за счет этого повышения уровней доходов населения, а значит и пенсионеров?
Цитувати         
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930