» » » Катаргейт: колишня віцепрезидентка Європарламенту хоче довести порушення під час слідства

Катаргейт: колишня віцепрезидентка Європарламенту хоче довести порушення під час слідства

  • 19.09.2023, 17:26,
  • » .
  • 88 
Колишня віцепрезидентка Європарламенту Єва Кайлі, що стала однією з ключових підозрюваних у скандалі з катарськими грошима, хоче довести неправомірність дій силових структур під час розслідування.
Про це повідомляє Politico, пише "Європейська правда".
Кайлі, яку у грудні 2022 року затримували та висунули корупційні звинувачення, підготувала позов з аргументами, що поліція і спецслужби під час розслідування діяли з порушенням закону, що потенційно загрожує усій справі.
Над позовом багато місяців працювали адвокати Кайлі. Вони готуються доводити, що бельгійські спецслужби і поліція порушили депутатський імунітет Кайлі та, потенційно, інших підозрюваних у справі "Катаргейту".
Адвокати наполягають, що слідчі перед початком процесу повинні були зробити офіційний запит до Європарламенту для зняття імунітету чого не зробили. Якщо юридичній команді вдасться довести, що докази у справі були зібрані незаконно, їх не можна буде використовувати у суді.
Раніше ударом для розслідування стала несподівана відставка у червні одного з ключових слідчих суддів Мішеля Клеза.
Нагадаємо, у грудні минулого року Бельгія висунула звинувачення чотирьом особам, пов'язаним із Європейським парламентом, у тому, що Катар, який приймав Чемпіонат світу з футболу, обдаровував їх готівкою та подарунками з метою вплинути на ухвалення рішень.
Нещодавно Європарламент посилив запобіжники від корупції та лобізму серед депутатів.
ЄвроПравда детально розповідала про "Катаргейт" у статті: Сумки з грошима за "добре слово" про Катар: історія топ-хабарництва у Європарламенті.
Підписуйся на "Європейську правду"!
https://www.facebook.com/eupravda
https://twitter.com/EuropeanPravda
https://t.me/EurointegrationComUA
https://www.youtube.com/@EuroPravda

Facebook


«     2023    »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930