Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус анонсував новий пакет військової допомоги для України в розмірі 400 мільйонів євро.
Про це, як пише "Європейська правда", Пісторіус заявив в інтервю
Bild.
За словами очільника Міноборони ФРН, до нового пакета військової допомоги Україні увійдуть вибухові боєприпаси, мінометні боєприпаси й реактивні снаряди.
"Тому що боєприпаси це те, чого Україна потребує найнагальніше у своїй оборонній боротьбі проти жорстокої агресивної війни", підкреслив він.
Німеччина відправила нову партію військової допомоги з 20 Marder Також, додав Пісторіус, Україна отримає броньовані автомобілі, системи розмінування й зимовий одяг і генератори. Загалом пакет буде коштувати 400 мільйонів євро.
Заява міністра оборони Німеччини пролунала напередодні засідання Контактної групи з питань оборони України на американській авіабазі Рамштайн. Очікується, що на ній Берлін може також запропонувати розширення навчання українських військовослужбовців.
За даними німецького уряду, загальний обсяг фінансованої з лютого 2022 року військової допомоги Україні до кінця 2023-го становить 5,4 мільярда євро ця сума враховує і вже надану техніку, й ту, що планується відправити.
У травні Міністерство оборони Німеччини офіційно оголосило про
надання військової допомоги Україні в розмірі 2,7 млрд євро, що стало найбільшим пакетом з моменту вторгнення Росії.
Підписуйся на "Європейську правду"!
https://www.facebook.com/eupravdahttps://twitter.com/EuropeanPravdahttps://t.me/EurointegrationComUAhttps://www.youtube.com/@EuroPravda
Facebook