» » » Білий дім відчуває двопартійну підтримку у Конгресі для додаткової допомоги Україні

Білий дім відчуває двопартійну підтримку у Конгресі для додаткової допомоги Україні

  • 16.09.2023, 08:42,
  • » .
  • 119 
У Білому домі висловили впевненість у тому, що і Республіканська, і Демократична партії в Конгресі США підтримують продовження підтримки України попри обіцянки деяких республіканців заблокувати подальшу допомогу.
Як повідомляє "Європейська правда", про це на брифінгу заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван.
Він розповів, що минулого тижня зустрічався з лідерами Сенату від обох партій, а вчора у нього була зустріч із лідерами політсил у Палаті представників.
"І мушу сказати, що в цих розмовах я відчув, що основна ідея про те, що Сполученим Штатам потрібно об'єднатися на двопартійній основі для підтримки України, відчувалася так само сильно, як і рік тому, по обидва боки проходу", сказав Салліван.
Водночас він визнав, що "є різниця між цим Конгресом і тогорічним Конгресом".
"І нам доведеться боротися з цим, коли ми будемо продовжувати дискусії, які триватимуть у наступні дні, про те, як надати Україні необхідні їй ресурси", підкреслив Салліван.
Раніше у Пентагоні заявили, що мають гарантоване фінансування для військової підтримки України до завершення фіскального року 30 вересня.
На початку серпня адміністрація президента США Джо Байдена звернулася до Конгресу з проханням на згоду виділити до кінця року ще понад 22 мільярди доларів на підтримку України.
ЗМІ припускають, що цього разу затвердити кошти може виявитись складніше, ніж у попередніх випадках.
Республіканці у Конгресі відчувають великий тиск у тому, щоб підтримати свого однопартійця, експрезидента Дональда Трампа, який ставив під сумнів необхідність такої значної підтримки України, а серед американських виборців підтримка допомоги Україні дещо знизилась.
Підписуйся на "Європейську правду"!
https://www.facebook.com/eupravda
https://twitter.com/EuropeanPravda
https://t.me/EurointegrationComUA
https://www.youtube.com/@EuroPravda

Facebook


«     2023    »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930