Авторизація

» » » Тиждень китайської культури в Україні «Один пояс, Один шлях»: усім учасникам буде цікаво і корисно!

Тиждень китайської культури в Україні «Один пояс, Один шлях»: усім учасникам буде цікаво і корисно!

Тиждень китайської культури в Україні «Один пояс, Один шлях»: усім учасникам буде цікаво і корисно!Не кидаємо слів на вітер! Минув лише місяць після проведеного нами в Пекині українсько-китайського мистецького фестивалю «Шовковий шлях України» і ось уже готуємося вітати китайських гостей на українській землі. Сподіваємось, що завданий нами темп стане прикладом для інших небайдужих прихильників розвитку партнерства з Китаєм. Адже роботи, особливо щодо реалізації конкретних інвестиційних проектів, не початий край!

При формуванні програми фестивалю не ставили за мету охопити усі можливі теми наших спільних інтересів. Адже їх кількість дослівно безмежна! Намагалися акцентувати на головному, посилити точки взаємного тяжіння та, відштовхуючись від них, деталізувати подальшу практичну роботу.

Коротко про наші плани

Мозковим, логістичним та презентаційним центром нашого заходу стане «Українській дім» на Європейській площі в центрі української столиці.

У понеділок, 24 квітня ц. р., саме там відбудеться відкриття Тижня китайської культури в Україні в рамках проекту «Один пояс, Один шлях».

Упродовж всього наступного тижня відвідувачі «Українського дому» зможуть ознайомитися з надбанням китайської традиційної та сучасної культури, медицини та науки Піднебесної. На тлі відповідної духовної атмосфери взаємопроникнення української та китайської культур відбуватимуться презентації і конференції стосовно актуальних питань порядку денного сьогоднішньої взаємодії між Києвом і Пекіном.

Читайте також: «Шовковий шлях України» в Пекіні: зроблено багато, відтепер йдемо вперед!

Віримо, що впродовж Тижня зможемо наповнити новим змістом роботу Союзу міст Шовкового шляху, що діє в рамках відповідної Всесвітньої асоціації.

Сподіваємося, що вдасться предметно обговорити у колі фахівців проблематику розвитку співпраці з КНР в аграрній сфері та у галузі харчової промисловості, досягти підписання нових конкретних домовленостей.

Наші співвітчизники також давно чекають на «зелене світло» з боку влади для розширення діяльності в Україні фахівців традиційної китайської медицини.

Великі надії покладаємо на перший Українсько-китайський молодіжний форум «Один пояс, Один шлях» поєднує Янцзи та Дніпро». З боку його учасників очікуємо на свіжий погляд у майбутнє, відданість здоровому способу життя і побудову міцних підвалин нової «будівлі» українсько-китайського партнерства, не залежного від політичної кон’юнктури.

Читайте також: Україна та Китай проведуть Перший мистецький фестиваль "Шовковий шлях України"

Але не будемо випереджати події. Поки що активно працюємо над підготовкою заходу і запрошуємо усіх наших друзів до участі у Тижні китайської культури в Україні в рамках проекту «Один пояс, один шлях». Проектуймо наше майбутнє власними силами вже зараз!

Володимир Волков, Голова правління Центру розвитку відносин з Китаєм «Шовковий шлях України»

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930