Авторизація

» » » У Франції знову очікують перебоїв з транспортом у 10-й день страйків через пенсійну реформу

У Франції знову очікують перебоїв з транспортом у 10-й день страйків через пенсійну реформу

У Франції 28 березня знову очікують труднощів з рухом транспорту через продовження масових страйків у зв’язку зі схваленням непопулярної пенсійної реформи.
Про це повідомляє Le Figaro, пише "Європейська правда".
Численні профспілки закликали знову вийти на протести, що зробить вівторок 10-м днем масових страйків відтоді, як президент і уряд вирішили затвердити пенсійну реформу в обхід парламенту.
У зв’язку з протестами очікуються перебої у багатьох сферах повсякденного життя, передусім у транспорті. Оператор громадського транспорту Парижа RATP очікує дуже великих перебоїв з рухом приміських електричок і на деяких лініях метро, тоді як автобуси і трамваї мають курсувати за звичайним графіком.
Неприємності чекають і пасажирів потягів далекого прямування – на рейси вийде приблизно три з 5 потягів TGV і дві третини TER. Оператор SNCF радить за можливості перенести поїздки на інший день.
Через триваючий страйк авіадиспетчерів Головне управління цивільної авіації (DGAC) знову розпорядилося скасувати близько 20% рейсів до аеропорту "Париж-Орлі", Марселя, Тулузи й Бордо.
Окрім працівників транспорту, страйкують і в багатьох інших сферах – від освіти до обслуговуючого персоналу портів та сміттярів.
Протести останніх стали великою проблемою для Парижа і владі довелося повернути частину сміттярів на роботу примусово, щоб не допустити тотального колапсу з вивезенням відходів.
Детальніше на цю тему читайте у статті Франція у вогні: як Макрон пішов на вкрай непопулярну реформу і куди це заведе країну

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031