Авторизація

» » » Колишній прем'єр Данії став головою МЗС у новому уряді

Колишній прем'єр Данії став головою МЗС у новому уряді

Соціал-демократичний прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен у четвер призначила своїх правих політичних суперників ключовими міністрами у своєму новому двопартійному уряді, орієнтованому на реформи.
Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".
Лідер опозиції Якоб Еллеманн-Єнсен з Ліберальної партії був призначений віцепрем'єром і міністром оборони, а колишній прем'єр-міністр і лідер новоствореної Поміркованої партії Ларс Локке Расмуссен був призначений міністром закордонних справ.
Фредеріксен, чия Соціал-демократична партія набрала більше чверті голосів на загальних виборах 1 листопада і стала найбільшою в парламенті, у вівторок погодилась сформувати рідкісну коаліцію через політичні розбіжності.
Коаліція була узгоджена після того, як Ліберальна партія і Поміркована партія зробили ключову поступку, відмовившись від закликів до незалежного юридичного розслідування ролі Фредеріксена в незаконному наказі про знищення стада норок в країні під час пандемії COVID.
Ніколай Ваммен з Соціал-демократичної партії зберіг свою роль на посаді міністра фінансів.
Новий уряд також залучив колишнього голову лобістської організації данських енергетичних компаній Ларса Аагарда, який не є депутатом парламенту, до керівництва міністерством клімату, енергетики та комунальних послуг.
Фредеріксен була змушена призначити дострокові вибори, коли ліва партія, яка підтримувала її уряд меншості, відкликала підтримку її уряду.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728