Авторизація

» » » МОН анонсував безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією

МОН анонсував безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією

МОН анонсував безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологієюМіністерство освіти і науки України та Соціальний проект «Lingva.Skills» пропонують освітянам, студентам та науковцям пройти безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією.

3 листопада 2016 р. в Укрінформі відбулась прес-конференція, на якій презентована он-лайн платформа з вивчення іноземних мов - «Lingva.Skills». За словами авторів проекту, специфіка запропонованої методики полягає в активному використанні мови та постійному тренуванні як уже засвоєного раніше матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання.

Як відзначив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, співпраця відомства і проекту відбувається в рамках року англійської мови, але не обмежується короткостроковими завданнями. Він зазначив, що вільне володіння однією з іноземних мов має стати освітнім стандартом.

«Міністерство твердо стоїть на позиції, що мовна кваліфікація, рівень мовної грамотності в іноземних мовах – повинні стати обов`язковим елементом освітніх стандартів, елементом освітньої кваліфікації», - запевнив Володимир Ковтунець. На його думку, випускники третього рівня освіти – аспіранти - повинні володіти принаймні англійською мовою не нижче рівня В2.
Нагадаємо, що навчання у проекті безкоштовне. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи. Навчатися можна в будь-який час. Зараз можна пройти рівні А1 – А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2. Крім того, за словами розробників, зараз опрацьовується можливість впровадження вивчення за допомогою проекту інших іноземних мов.

Автори проекту також розглядають можливість впровадити змішану форму навчання (blended learning). Так, уже зараз найкращі студенти Lingva.Skills можуть поєднувати он-лайн і оф-лайн форми навчання з англійської мови в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031