Авторизація

» » » Хто такий американський сенатор Ренд Пол, який загальмував багатомільярдну допомогу Україну

Хто такий американський сенатор Ренд Пол, який загальмував багатомільярдну допомогу Україну

Новина про американського сенатора, який один зумів загальмувати процес виділення такої необхідної нам допомоги, викликала чимало запитань в Україні.
Про сенатора Ренда Пола і те, як йому вдається заблокувати рішення, яке має майже повну підтримку Конгресу США читайте в статті директора Центру міжнародних досліджень Володимира Дубовика Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні.
Перш за все, варто зайвий раз тут сказати, що заблокувати надання допомоги Україні він не може – лише загальмувати процес. Замість підписання цього законопроєкту президентом Джо Байденом уже цього тижня це відбудеться, швидше за все, наступного.
Проте американська допомога продовжує надходити, тож перейматися не варто.
А от про сенатора Ренда Пола варто розповісти окремо – це дуже цікавий та показовий політик.
У своїй партії він набагато ближче до трампівського крила, ніж до традиційних/старих республіканців.
Ренд, як і його батько Ронд - у минулому теж політик, виступають проти втручання держави у приватні справи американців, це – наріжний камінь лібертаріанства.
Щодо зовнішніх справ лібертаріанці зразка двох Полів принципово проти активного залучення США в багатьох міжнародних справах, конфліктах (тут вони зближуються з радикально лівими).
Вони проти витрачання грошей платників податків на підтримку різних країн та політичних сил світу. До цього треба додати, що Поли є так званими "фіскальними консерваторами", тобто прихильниками обмеження витрат та нормалізації державного бюджету.
Тому, звісно, надання $40 млрд Україні точно ніяк не може їм сподобатися.
Ренд, разом із батьком, виступають проти військово-промислового комплексу, тож ситуація зараз, коли американська зброя спрямована в Україну, а заводи отримають нові великі замовлення, повністю вписується в їхню картину світу (годі й казати, що це ще більше перегукується з гаслами лівих).
Батько Ренда - Рон Пол - заснував свого часу цілий інститут свого імені.
Тут починається цікавий момент: діяльність Інституту, його сайт вже багато років містить величезну кількість проросійських (а відтак і антиукраїнських) заяв та статей.
Все, що ви колись чули з Кремля про переворот 2014 року, змову ЦРУ, нацистів у Києві і таке інше, можна знайти і тут.
Цей інститут точно серед лідерів просування та поширення кремлівських наративів у США.
Щодо самого Ренда Пола, який загальмував процес надання допомоги Україні, то в нього є своя історія зв'язків з Москвою.
Докладніше - у матеріалі Володимира Дубовика Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930